Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
26-28.03.2021 wielki sport w Arłamowie! #ArłaMOVE

26-28.03.2021 wielki sport w Arłamowie! #ArłaMOVE

11 січ. 2021

Tradycyjnie już Arłamów nie zwalnia tempa. 89. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym odbędą się w Arłamowie! Bardzo nas cieszy ta wiadomość.#bezpiecznyArłamów #Arłamów #sport #hotel #tenisstołowy

 

11.01.2021 została oficjalnie podpisana umowa na organizację Mistrzostw przez wiceprezesa Polskiego Związku Tenisa Stołowego Kamila Dziukiewicza, prezesa Podkarpackiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Grzegorza Kielara oraz prezesa zarządu Hotelu Arłamów Michała Kozaka.

Pod koniec marca będą mierzyć się zawodniczki i zawodnicy o medale w grze pojedynczej, grze podwójnej i grze mieszanej. Tytułów wywalczonych w 2020 roku w singlu w Arłamowie bronić będą Jakub Dyjas i Natalia Bajor.

Impreza będzie transmitowana na żywo przez TVP Sport TVP Polish Television (Telewizja Polska S.A.).

Jak mówi Kamil Dziukiewicz „Jestem przekonany, że turniej zapadnie na długo w pamięci wszystkich uczestników. Bardzo prawdopodobne, że przy okazji marcowych mistrzostw odbędą się obchody 90-lecia Polskiego Związku Tenisa Stołowego”. Zobaczymy.

Hotel Arłamów to miejsce częstych przygotowań do ważnych meczów i rozgrywek. Sportowcy lubią nas za kompleksowość, ciszę i spokój jaki panuje wokół.  A mamy się czym chwalić: trenowali u nas m.in.: reprezentacja Polski w piłce nożnej, Anita Włodarczyk, odbyły się zgrupowania sportowe – Mistrza Polski - Piast Gliwice, Wisły Kraków, polskich himalaistów, Klubu Sportowego PGE Vive Kielce - polskiego męskiego klubu piłki ręcznej.

Hotel Arłamów był również gospodarzem m.in. Superpucharu Mistrzów Polski 2020 z okazji 20-lecia Polskiej Ligi Siatkówki, Gali Boksu MB Boxing Night 7 „Na krawędzi”.

Od kilku lat stale współpracujemy z Miejskim Klubem Sportowym Arłamów Bieszczady Ustrzyki Dolne.

Sport jest w DNA Arłamowa.  Toteż zapowiada się ciekawa rywalizacja. Zapraszamy do śledzenia.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij