Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
89. Indywidualne Mistrzostwa Polski Arłamów, 26-28 marca 2021

89. Indywidualne Mistrzostwa Polski Arłamów, 26-28 marca 2021

28 берез. 2021

Już wiemy:

Katarzyna Grzybowska-Franc i Natalia Bajor oraz Robert Floras i Daniel Bąk zostali w Arłamowie złotymi medalistami Indywidualnych Mistrzostw Polski w grze podwójnej! Brawo dla Was!

Zgodnie z zapowiedziami od piątku w Arłamowie trwają 89. Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. W związku z obostrzeniami, zawody odbywają się bez udziału publiczności, ale zmagania uczestników można śledzić w transmisjach #live na stronie Polski Tenis Stołowy oraz w TVP Sport

Wydarzenie jest dla nas tym bardziej niezwykłe, że rozgrywki te wróciły na Podkarpacie po niemal 14 latach! Uroczyste otwarcie Mistrzostw odbyło się w piątek. Na ceremonii pojawili się wybitni przedstawiciele sportu i polityki.

Szczegóły organizacyjne:

https://www.pzts.pl/wydarzenia/89-indywidualne-mistrzostwa-polski-20-21/

W Indywidualnych Mistrzostwach Polski w grze mieszanej wygrali Samuel Kulczycki i Katarzyna Węgrzyn. Aktualni mistrzowie Europy juniorów w tej konkurencji po raz trzeci z rzędu wygrali krajowe mistrzostwa w grze mieszanej.

Mistrzami Polski w grze podwójnej mężczyzn zostali Robert Floras i Daniel Bąk.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij