Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Na łonie
natury

Doskonałe położenie Hotelu Arłamów**** oraz rozległe tereny całego kompleksu sprzyjają rozwojowi atrakcji związanych z aktywnością na świeżym powietrzu. 

Przewiń

Wszystko dla naszych Gości

Nasza oferta sportowa zapewni rozrywkę i dostarczy niezapomnianych wrażeń. 

Mega piaskownica

Zapraszamy do skorzystania z nowej atrakcji – Mega Piaskownicy, która zlokalizowana jest przy boisku do sportów plażowych.

Więcej informacji udzieli recepcja Centrum Sportowego
tel. +48 13 443 10 85
e-mail: sport@arlamow.pl

 

Dla dużych
i małych

Nowością w ofercie atrakcji dla rodzin z dziećmi i nie tylko, jest Mini Golf – Wood Park. Posiada on 18 stanowisk i w sezonie zimowym jest zlokalizowany tuż obok ścianki wspinaczkowej. Mini Golf jest doskonałą formą rozrywki i integracji, która cieszy się dużą popularnością zarówno wśród dorosłych, jak i najmłodszych Gości. W hali sportowej Hotelu Arłamów**** można wypożyczyć niezbędny sprzęt.

Hotel, który spełnia wszelkie kryteria dla wymagających klientów, każdy znajdzie tu coś dla siebie zarówno ludzie aktywni, jak i Ci, który nie ruszają się. W samym hotelu jest wystarczająco atrakcji na każdą porę roku, od jazdy konnych na padoku po spacery po okolicy nie wspominając o strzelnicy czy jeździe na nartach. Gorąco polecam kolację w restauracji w Rezydencji. Zawsze chętnie tam wracamy.

Na sztucznej
murawie

Przepięknie położone boisko ze sztuczną murawą sprawdzi się jako przestrzeń rozgrywek zarówno dla amatorów, podczas eventów i imprez firmowych, a także zawodów lig amatorskich, jak i jako miejsce treningów dla profesjonalnych drużyn, zarówno piłki nożnej, jak i rugby.

Atuty boiska ze sztuczną murawą:

  • pokrycie: sztuczna trawa firmy DESSO Sports Systems iDNA 40 oraz wypełnienie materiałem SBR (produkt ten ma licencję FIFA 2 STAR). Taką samą murawę posiada Real Madryt na swoich boiskach treningowych;
  • stałe linie wyznaczające pole gry o wymiarach 106 x 68 m;
  • oświetlenie o natężeniu 100 luksów na płycie boiska, nagłośnienie oraz elektroniczna tablica wyników;
  • możliwość podziału boiska wzdłuż linii środkowej na dwie odrębne części za pomocą siatkowej kurtyny;
  • ogrodzenie w postaci piłkochwytów o wysokości 8 m;
  • widownia z 770 wygodnymi krzesełkami;
  • profesjonalne zaplecze z sanitariatami i pomieszczeniami technicznymi;
  • wymiary: 115 x 74 m.

Zdrowe spacery

Niezwykła popularność Nordic Walking, czyli marszu ze specjalnymi kijami, wynika z pozytywnego wpływu tej formy aktywności na cały organizm. Prawidłowo wykonywany marsz z kijami wzmacnia mięśnie, sprzyja spalaniu kalorii oraz poprawia ogólną kondycję. Co ważne, Nordic Walking to rodzaj ruchu dostępny dla każdego, niezależnie od wieku.

Filmy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij