Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Arłamów Business Challenge 2022

23 – 25.10.2022

Zgodnie z tradycją program Arłamów Business Challenge 2022 podzielony został na dwie części: warsztaty merytoryczne oraz część wypełnioną aktywnościami. Tradycją jest również to, że każdego roku program wydarzenia zbudowany jest wokół innego przewodniego motywu – w tym roku były to gwiazdy i hasło „Sięgnąć gwiazd”.

IV edycja ABC

Uczestnicy tegorocznej edycji w ciągu dwóch dni mieli okazję zapoznać się z kompleksem hotelowym. Wzięli także udział w autorskiej grze Arłamów bez kurtyny. Zachęcamy to obejrzenia relacji video.

Zobacz film!

Relaksujący początek

Przywitaliśmy naszych Gości drobnymi upominkami, które powstały między innymi dzięki współpracy z naszymi partnerami - MeetingPlanner.pl, Toton Show i Nanushki. W tym dniu chętni mogli wziąć udział w Ceremoniach Saunowych prowadzonych przez Saunamistrza w hotelowym SPA. Wieczór zakończyliśmy wspólnym oglądaniem gwiazd z Karolem Wójcickim oraz  biesiadą w Karczmie z regionalnymi przysmakami przy muzyce na żywo.

Pasja, konsekwencja, osiąganie celów

Dzień drugi rozpoczęliśmy od warsztatów zatytułowanych „Motywacja, profesjonalizm, mistrzostwo”. W gronie panelistów znaleźli się Krzysztof Ignaczak (sport), Adam Kram (muzyka), Karol Wójcicki (nauka) i Prezes Hotelu Arłamów Michał Kozak (biznes). Rozmawiali oni o pasji, konsekwencji, dobrym planie, osiąganiu celów – mistrzostwie z różnych perspektyw. Panel biznesowy dotyczył organizacji mistrzowskich wydarzeń, a uczestnicy analizowali, jaka jest w tym kontekście wartość trendów i czy pomagają one osiągnąć założony cel. Rozmowy moderowała Magdalena Kondas z MeetingPlanner.pl.

Dobra współpraca ma wiele twarzy

Na zakończenie części merytorycznej psycholog i trener biznesu Wojciech Herra przedstawił siedem zasad mistrzowskich zespołów, w myśl tezy, że dobra współpraca ma wiele twarzy.

Czas na aktywność!

Uczestnicy wzięli udział w autorskiej grze:  Arłamów bez kurtyny – z wplecionymi elementami PRL-u i historii Arłamowa. Gry wzbudziły w uczestnikach chęć rywalizacji i pracy grupowej. Była to świetna propozycja na firmowy team building.

Muzyczne zakończenie

Wieczorem odbył się uroczysty bankiet w hotelowym Patio. Uczestnicy mieli okazję posłuchać i bawić się przy jednym z najlepszych zespołów coverowych Stage Fever.

Arłamów Business Challenge 2021

24 - 26.10.2021

Trzecia już edycja eventu branżowego, w bliskim otoczeniu natury, u wrót Bieszczad odbyła się pod hasłem aktywności zgodnie z filozofią #ArłaMOVE. Przedstawiciele największych firm i korporacji mieli okazję przetestować cały wachlarz atrakcji oferowanych przez Hotel Arłamów.

III edycja ABC

Uczestnicy tegorocznej edycji w ciągu trzech dni mieli okazję zapoznać się z kompleksem hotelowym. Wzięli także udział w kilku autorskich grach Hotelu Arłamów. Zachęcamy do obejrzenia relacji video.

Zobacz film!

Relaks na początek

Przywitaliśmy naszych Gości drobnymi upominkami, które powstały między innymi dzięki współpracy z naszymi partnerami - z firmą Barbat i Nanushki. W tym dniu chętni mogli wziąć udział w Ceremoniach Saunowych prowadzonych przez Saunamistrza w hotelowym SPA. Wieczór zakończyliśmy biesiadą w Karczmie z regionalnymi przysmakami przy muzyce lokalnego zespołu. 

Z mistrzami w roli głównej

Dzień drugi rozpoczęliśmy od merytorycznych prezentacji i wciągających debat, w których brali udział nasi ambasadorzy: Otylia Jędrzejczak i Krzysztof Ignaczak, a także inni mistrzowie sportu: Anita Włodarczyk i Adam Kszczot. Debaty Prowadziła Magdalena Konadas - redaktor naczelna portalu meetingplanner.pl, który objął patronat nad całym wydarzeniem.

#ArłaMOVE!

Tematem przewodnim spotkania była filozofia Hotelu #ArłaMOVE, która zachęca do aktywnego trybu życia. W trakcie części panelowej toczyły się także dyskusje o motywowaniu korporacji do organizacji wydarzeń firmowych, podczas których sport ma odgrywać ważną rolę. 

Mecz wygrywa się w szatni

Na zakończenie części merytorycznej Wojciech Herra poprowadził wykład, na którym pokazał zależność między sportem i biznesem, udowadniając też, że mecz wygrywa się w szatni.

Aktywny czas

Uczestnicy wzięli udział w dwóch autorskich grach: Arłamów Adventure Race – grze terenowo-survivalowej oraz Arłamów bez kurtyny – z wplecionymi elementami PRL-u i historii Arłamowa. Gry zmotywowały uczestników do rywalizacji, a także pracy grupowej. To był świetny pomysł na firmowy team building!

Uroczyste zakończenie

Wieczorem przyszedł czas na wykwintny bankiet i świetną zabawę w naszym hotelowym Patio. Uczestnicy mieli okazję posłuchać i potańczyć przy muzyce na żywo – na scenie wystąpił zespół Drugi Tydzień.

Arłamów Business Challenge 2019

27.10 - 29.10.2019

Już po raz drugi zaprosiliśmy do Arłamowa przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski, które organizują wydarzenia w sektorze MICE. Tematem przewodnim tegorocznego Arłamów Business Challenge była ekologia, zero waste i zrównoważony rozwój.

II edycja ABC

W trakcie trzech dni uczestnicy poznali projekty #EKOArłamów oraz #HolisticMICE - nasze autorskie programy, poprzez które wprowadzamy politykę środowiskową w naszym obiekcie.

Nie bądź do kitu - Nie używaj plastiku!

Przywitaliśmy naszych Gości na kameralnej zabawie w Karczmie. Nie zabrakło motywów ekologicznych. Odbyliśmy prawdziwie przyjazną środowisku sesję zdjęciową!

Z ambicją o ekologii

ABC to także inspirujący mówcy: Wojciech Herra, Agnieszka Nadstawna oraz debata branżowa poprowadzona przez Magdalenę Kondas i Sylwię Banaszewską z portalu MeetingPlanner.pl. A wszystko to w tematyce zero-waste i zrównoważonych eventów, ich planowaniu i komunikacji. 

Bliżej natury

Razem z naszymi Gośćmi wyruszyliśmy na wycieczkę po ścieżce dydaktycznej. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć salamandrę, poznać bliżej historię budowy Hotelu oraz zobaczyć, jak dbamy o nasze tereny leśne. Po zbliżeniu się do przyrodniczej części Arłamowa podarowaliśmy naturze piękny prezent - wspólnie zasadziliśmy ponad 100 drzew!

Moc atrakcji

Zaoferowaliśmy naszym Gościom szereg atrakcji do wyboru. Część wybrała zacisze SPA i pełne relaksu popołudnie. Inni z kolei postanowili udać się z nami w podróż po Arłamowie i wzięli udział w grze terenowej Arłamów Bez Kurtyny. Tutaj poznali sekrety historii Arłamowa i sprostali postawionym przed nimi zagadkom oraz wyzwaniom.

Koniec z przytupem

Nasze spotkanie wypełnione były również znakomitym jedzeniem. Po uroczystej kolacji zwieńczającej wydarzenie wszyscy ruszyli do zabawy przy wspaniałej muzyce zespołu Stage Fever.

Arłamów MICE Games 2019

30.06 - 02.07.2019

Po raz drugi w Arłamowie odbyła się Olimpiada Branży Eventowej. Reprezentantów renomowanych agencji reklamowych zaprosiliśmy na trzy dni wypełnione atrakcjami oraz wiedzą. Celem naszego spotkania było rozwijanie branży oraz przedstawienie partnerom, dlaczego to właśnie w Arłamowie warto organizować różnego rodzaju wydarzenia.

Mecz gwiazd

Naszych Gości przywitaliśmy z pełnią zapału na boisku. Drużyna Arłamów zmierzyła się z zespołem branży eventowej. Oficjalne rozpoczęcie Arłamów MICE Games 2019 odbyło się podczas uroczystej kolacji w Restauracji a'la carte w Rezydencji.

Bogactwo wiedzy

Kolejny dzień wypełniony był pasjonującą wiedzą merytoryczną. W pierwszej kolejności głos zabrał Piotr Tomala, członek kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu. Następny warsztat - „Biznesowe savoir-vivre - autentyczność, skuteczność, zasady… Co mówi etykieta biznesowa, a co praktyka” - poprowadziła Agnieszka Maruda-Sperczak. Część merytoryczną zakończył panel dyskusyjny - „Bez przekraczania granic nie odniesiesz sukcesów w branży eventowej” - moderowany przez Magdalenę Kondas. Utrzymując nasze spotkania w holistycznej konwencji, zadbaliśmy, aby między panelami nasi Goście mieli czas na posilenie się i zrelaksowanie.

 

Przyjemne z pożytecznym

Kolejnym punktem w programie była popularna gra terenowa Marsz przemytników lub, alternatywnie do wyboru, olimpiada sportowa połączona z biegiem na orientację. Obie aktywności oferowały Gościom zdrową dawkę ruchu, szczyptę wiedzy oraz dużo wyśmienitej zabawy.

Z pełnią energii

Ostatni dzień spędziliśmy na sportowo. Na uczestników czekał szeroki wahlarz atrakcji, a wśród nich:

  • jazdy konne,
  • triathlon,
  • racketlon,
  • strzelanie sytuacyjne,
  • Akademia Golfa.

Ten pełen emocji dzień, i jednocześnie całe wydarzenie, zakończyliśmy smakowitym lunchem.

Arłamów Business Challenge 2018

28.10 - 30.10.2018

W dniach 28 – 30 października w Hotelu Arłamów odbyło się kolejne wydarzenie dla sektora MICE – po lipcowym Arłamów MICE Games dla przedstawicieli agencji eventowych przyszedł czas na Arłamów Business Challenge. Tym razem zaproszeni zostali przedstawiciele największych firm i korporacji, które organizują eventy w segmencie MICE. W dwudniowym spotkaniu udział wzięło niemal 70 uczestników reprezentujących firmy z całej Polski.

Spotkajmy się w Arłamowie

Gości pierwszej edycji ABC powitaliśmy oficjalnym lunchem, potem, podczas zwiedzania Hotelu, zaprezentowaliśmy, czym może się poszczycić kompleks Arłamów. Pierwszego dnia miała miejsce debata „(R)Ewolucja w branży spotkań” poprowadzona przez Magdalenę Kondas (MeetingPlanner.pl) oraz certyfikowany warsztat szkoleniowy.

Integracja w górach

Dzień drugi upłynął pod znakiem integracji - sportowej i nie tylko. Uczestnicy ABC zmierzyli się w takich konkurencjach jak: piłka nożna, strzelectwo, wspinaczka, bieg czy spacer po linach. Część z nich również podjęła wyzwanie w escape room, cofając się w czasie do okresu internowania Lecha Wałęsy w Arłamowie. Po intensywnych zmaganiach przyszedł czas na regenerację i relaks w SPA Arłamów. Nasi Goście mogli wziąć udział w ceremoniach saunowych prowadzonych przez wykwalifikowanego saunamistrza.

Ekscytująca niespodzianka

Podsumowanie sportowej rywalizacji oraz wręczenie nagród miało miejsce podczas wyśmienitej kolacji. Na zakończenie zaskoczyliśmy uczestników dodatkowymi atrakcjami - jazdą quadami na terenie należącego do Hotelu ośrodka myśliwskiego w Trójcy oraz off-road’em samochodami terenowymi na pobliskim Lotnisku Arłamów.

Arłamów MICE Games 2018

1.07 - 3.07.2018

W roku 2018 Hotel Arłamów rozpoczął serię spotkań branżowych pod nazwą Arłamów MICE Games.
Ten innowacyjny projekt ma na celu integrację specjalistów eventowych i szerzenie wiedzy w obszarze ich działalności. Część merytoryczną połączyliśmy z wieloma atrakcyjnymi aktywnościami. Wydarzenie było doskonałą okazją, żeby zaprezentować z bliska naszym Gościom, jak wiele do zaoferowania ma Arłamów.

Motywacja w sporcie i biznesie

Już pierwszego dnia odbyła się debata o rzeczach ważnych i ważniejszych w branży eventowej. Głos zabrali między innymi prezesi: Marta Dynin-Michałowska z SBE, Sebastian Oprządek (KAE) oraz Marta Kicler (MPI). Nad przebiegiem dyskusji czuwała redaktor naczelna Meeting Planner - Magdalena Kondas.

MICE Games - START!

Kolejny dzień naszego spotkania minął pod znakiem sportu i zabawy. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w Akademii Golfa. Z pełną parą ruszyła również Olimpiada Sportowa, gdzie w zdrowej rywalizacji zmierzyli się przedstawiciele przedsiębiorstw eventowych. Potem zaskoczyliśmy naszych Gości zagadkami do rozwikłania podczas Escape Room Apartament 52.

Air Force Games

Ostatniego dnia przygotowaliśmy specjalną atrakcję - Air Force Games. Nasi Goście mieli okazję przejechać się sportowymi samochodami po płycie naszego lotniska, by potem wzbić się w przestworza. Uczestnicy polecieli awionetkami, a niektórzy zdecydowali się nawet na skok ze spadochronem. Emocje sięgnęły zenitu!

Filmy

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, Serwis wykorzystuje pliki cookies zapisywane w pamięci przeglądarki. Szczegółowe informacje na temat celu ich używania oraz możliwość zmian ustawień plików cookies znajdują się w Polityce prywatności.
Klikając AKCEPTUJĘ WSZYSTKIE, wyrażasz zgodę na korzystanie z technologii takich jak cookies i na przetwarzanie przez HOTEL ARŁAMÓW SPÓŁKA AKCYJNA, ARŁAMÓW, 38-700, USTRZYKI DOLNE Twoich danych osobowych zbieranych w Internecie, takich jak adresy IP i identyfikatory plików cookie, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). Zmiany ustawień plików cookies możesz dokonać w ustawieniach.

Zarządzaj ustawieniami dotyczącymi prywatności
Pliki cookies niezbędne do funkcjonowania strony

Pliki cookies niezbędne do działania usług dostępnych na stronie internetowej, umożliwiające przeglądanie ofert, dokonywanie rezerwacji, wspierające mechanizmy bezpieczeństwa m.in: uwierzytelnianie użytkowników i wykrywanie nadużyć.

Pliki cookies analityczne

Pliki cookies umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania przez użytkownika ze strony internetowej w celu optymalizacji jej funkcjonowania, oraz dostosowania do oczekiwań użytkownika,

Pliki cookies marketingowe

Pliki cookies umożliwiające wyświetlanie użytkownikowi treści marketingowych dostosowanych do jego preferencji, oraz kierowanie do niego powiadomień o ofertach marketingowych odpowiadających jego zainteresowaniom, obejmujących informacje dotyczące produktów i usług administratora strony i podmiotów trzecich.

Twoje preferencje nie zostały jeszcze zapisane