Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Arłamów Business Challenge 2019

Już po raz drugi zaprosiliśmy do Arłamowa przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski, które organizują wydarzenia w sektorze MICE. Tematem przewodnim tegorocznego Arłamów Business Challange była ekologia, zero waste i zrównoważony rozwój.

II edycja ABC

W trakcie trzech dni uczestnicy poznali projekt #EKOArłamów oraz #HolisticMice - nasze autorskie programy, poprzez które wprowadzamy politykę środowiskową w naszym obiekcie. 

Nie bądź do kitu

nie używaj plastiku!

Przywitaliśmy naszych Gości na kameralnej zabawie w karczmie. Tutaj pojawiło się pierwsze oświadczenie ekologiczne. Odbyliśmy prawdziwie przyjazną środowisku sesję zdjęciową!

Z ambicją o ekologii

ABC to także inspirujący mówcy: Wojciech Herra, Agnieszka Nadstawna oraz debata branżowa poprowadzona przez Magdalenę Kondas i Sylwię Banaszewską z portalu meetingplanner.pl. A wszystko to w tematyce zero-waste i zrównoważonych eventów, ich planowaniu i komunikacji. 

Bliżej natury

Razem z naszymi Gośćmi wyruszyliśmy w wycieczkę po ścieżce dydaktycznej. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć salamandrę, poznać bliżej historię budowy hotelu oraz jak dbamy o nasze tereny leśne. Po zbliżeniu się do przyrodniczej części Arłamowa postanowiliśmy podarować Matce Naturze prezent - wspólnie zasadziliśmy ponad 100 drzew!

Moc atrakcji

Zaoferowaliśmy naszym Gościom szereg atrakcji do wyboru. Część wybrała zacisze SPA i pełne relaksu popołudnie. Inni z kolei postanowili odlecieć z nami w podróż po Arłamowie i wzieli w grze terenowej Arłamów Bez Kurtyny. Tutaj poznali sekrety historii Arłamowa i sprostali postawionym przed nimi zagadkom oraz wyzwaniom.

Koniec z przytupem

Nasze spotkanie wypełnione były również znakomitym jedzeniem. Po uroczystej kolacji zwieńczającej wydarzenie wszyscy ruszyli do zabawy przy wspaniałej muzyce zespołu Stage Fever. 

 

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij