Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Nowość w Hotelu Arłamów!

Pokonaj lęk wysokości i zaufaj swoim umiejętnościom w Parku Linowym. Wybierz trasę dopasowaną do Ciebie. Na trasie spotkasz wiele przeszkód do pokonania: ścianka, tyrolka, siatka tunelowa, huśtawki, siatka pionowa, skok indiański,  kładka ruchoma, belki V, trapezy szeregowe czy korytarz speleo. Park linowy oznacza przygodę i dobrą zabawę. To miejsce chętnie odwiedzane przez dzieci i dorosłych, tych lubiących ruch i wyzwania oraz chcących sprawdzić swoje umiejętności. Przejście toru z przeszkodami zawieszonymi na drzewach wymaga sprawności fizycznej, zwinności, dobrej koordynacji i odwagi. Zarezerwuj online bilet - tutaj

 

Mapa Parku Linowego

Przygotujcie się!

Rozgrzejcie wszystkie mięśnie, bo czeka was nie lada przygoda, a do pokonania będzie ponad 600 m tras z 56 przeszkodami!

Lokalizacja

Opis Parku

Park zajmuje teren około 1ha i jest usytuowany na 44 drzewach. Co ważne, sposób montażu nie niszczy drzew. Każdego dnia z atrakcji będą mogły skorzystać 300-400 osób, dzięki czemu jest to świetna propozycja nie tylko dla dzieci i rodzin, ale również dla zorganizowanych grup i firm. Park Linowy doskonale wpisuje się w sportowy program #ArłaMOVE. To świetna forma rozrywki sportowej i rekreacji dla całej rodziny. Oczywiście największe zainteresowanie budzi wśród dzieci i nastolatków, ale swoje możliwości chętnie sprawdzają też dorośli. Pokonanie przeszkód nie wymaga specjalnego przygotowania, nie jest też potrzebny specjalistyczny sprzęt, przydaje się natomiast ogólna sprawność i zwinność oraz krótka rozgrzewka, jak przed każdą aktywnością. To też mierzenie się ze swoimi lękami, zwłaszcza związanymi z wysokością, oraz dobre ćwiczenie dla umysłu, bo żeby przejść z jednego punktu do drugiego, trzeba wykazać się odrobiną sprytu i koncentracją, utrzymać równowagę, wiedzieć jak stawiać kroki, czego się chwycić, by najłatwiej pokonać trasę – tłumaczy Radosław Korczak, Manager ds. Sportu i Rekreacji w Hotelu Arłamów.

Trasy

Park składa się z 4 tras:

  • trasa szkoleniowa (3 przeszkody)
  • trasa łatwa od 6 lat (102 m długości, 3,5m wysokości) 
  • trasa średnia (204,5 m, 6m wyskości)
  • trasa trudna (251,5 m, 13m wysokości)

Już otwarte! ZAPRASZAMY

Wybierz trasę dopasowaną do Ciebie 

  • trasa szkoleniowa
  • trasa łatwa od 6 lat
  • trasa średnia trasa trudna

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij