Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Harmonijne
odprężenie

Trzypoziomowa Strefa SPA & Wellness w Hotelu Arłamów**** w górach to przestrzeń, w której nasi Goście mogą zregenerować ciało i umysł. 

Przewiń

SPA Arłamów

Wspaniałe wnętrza i szeroka oferta sprawiają, że można tu na własnej skórze doświadczyć luksusu harmonijnego relaksu. 

codziennie
09:00 - 21:00

Wirtualny spacer po SPA Arłamów

Dotyk
luksusu

Strefa SPA w Hotelu Arłamów**** w górach to miejsce, w którym realizujemy naszą filozofię SPA – połączenie profesjonalizmu, klimatycznych przestrzeni oraz najwyższej jakości zabiegów, które odpowiadają potrzebom naszych Gości. SPA w górach to prawdziwa oaza spokoju, w której każdy detal został zaprojektowany tak, aby stworzyć wyjątkową, kojącą atmosferę, sprzyjającą osiągnięciu głębokiego relaksu.

To wyjątkowe, urocze i niepowtarzalne miejsce, w którym można zakochać się od pierwszego wejrzenia, a potem ta miłość trwa i trwa ... Przepiękne widoki, doskonała obsługa, świetna strefa basenów i spa, bogate zaplecze sportowe - wszystko to jest gwarancją zdrowego, pełnego wypoczynku.

Rytuał odprężenia

Oprócz klasycznych zabiegów SPA nasi Goście mogą doświadczyć także Rytuału Hammamu Marokańskiego. Jest to ceremonia kąpieli, dogłębnego oczyszczania i pielęgnacji ciała zapewniająca relaks, wyciszenie i błogie ukojenie również dla duszy.

Filmy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij