Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Wilki Krosno w Arłamowie – zgrupowanie żużlowców przed zbliżającym się sezonem

Wilki Krosno w Arłamowie – zgrupowanie żużlowców przed zbliżającym się sezonem

07 лют. 2023

W niedzielę 5 lutego do Arłamowa zawitał klub Cellfast Wilki Krosno. Żużlowcy szykują się do sezonu, a zgrupowanie w naszym ośrodku to pierwszy punkt całego cyklu przygotowań.

W Arłamowie żużlowcy pojawili się w komplecie, łącznie z Australijczykiem Jasonem Doylem. Przyjechał także cały sztab szkoleniowy: menedżer Michał Finfa oraz trenerzy Ireneusz Kwieciński i Sebastian Ułamek.

Krośnieński klub, który jest beniaminkiem PGE Ekstraligi spędzi w Arłamowie sześć dni. Pod wodzą trenera przygotowania fizycznego Marcina Lupy Wilki będą kształtować formę, korzystając z hotelowej hali sportowej i siłowni. Nie zabraknie też chwili na integrację, relaks i regenerację przed czekającym ich trudnym sezonem 2023. Podkarpacki klub zadebiutuje w tym roku w PGE Ekstralidze.

Żużlowcy goszczą w naszym ośrodku drugi rok z rzędu. Po zgrupowaniu sportowcy udadzą się w piątek do Rzeszowa, gdzie przejdą kolejne testy wydolnościowe.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij