Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Czesław Lang po wizycie w Arłamowie

Czesław Lang po wizycie w Arłamowie

28 квіт. 2021

Tour de Pologne 2021 oraz ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego – coraz bliżej.

Intensywne przygotowania idą pełną parą. 10 sierpnia, kiedy to odbędzie się wyścig dla Amatorów wszystko musi chodzić jak w szwajcarskim zegarku! Czesław Lang osobiście sprawdził, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Jeden z najpopularniejszych amatorskich wyścigów kolarskich zostanie rozegrany na 80-kilometrowej trasie ze startem i metą w Hotelu Arłamów. Zawody odbędą się pod oficjalną nazwą ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego. – Byłem na miejscu, widziałem stan przygotowań i jestem naprawdę zbudowany profesjonalizmem. W związku z wyścigiem zostaną położone dwa kilometry nowej nawierzchni asfaltowej. Dla amatorów i zawodowców, bo w Arłamowie będą się też ścigali zawodowcy z Tour de Pologne UCI World Tour. To będzie naprawdę coś wspaniałego, już teraz jestem tego pewny – mówi wicemistrz olimpijski z Moskwy.
ORLEN Tour de Pologne Amatorów to największe święto wszystkich miłośników kolarstwa. Rozgrywany od 2010 roku wyścig stał się kultowy. W poprzednim sezonie się nie odbył z wiadomych względów, ale teraz kolarze amatorzy wracają na trasy. Do tego w nowym miejscu. – Rywalizacja na tej trasie przyniesie uczestnikom wiele satysfakcji i sportowych emocji. Bardzo cieszę się ze współpracy z Hotelem Arłamów i jestem przekonany, że tegoroczny ORLEN Tour de Pologne Amatorów będzie dla nas wszystkich wspaniałym przeżyciem – powiedział Czesław Lang.

Zapisy już trwają:
https://zapisy.domtel-sport.pl/orlen-tour-de-pologne-amatorow-v5568

Możliwość zakupu pakietu pobytowego w Arłamowie: 
https://www.arlamow.pl/pobyty/tour-de-pologne-amatorow

Pobierz notę

Zobacz Regulamin ORLEN Tour de Pologne Amatorów

 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij