Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
GAZELE BIZNESU DLA ARŁAMOWA

GAZELE BIZNESU DLA ARŁAMOWA

18 лют. 2019

Miło nam poinformować, że w 19 edycji rankingu najbardziej dynamicznych małych i średnich firm, Dziennik „Puls Biznesu” potwierdził przynależność Hotelu Arłamów SA do elitarnego klubu Gazel Biznesu.

Ranking Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. I edycja rankingu odbyła się w Polsce w 2000 roku. Gazela to firma małej lub średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi doskonale daje sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. Autorem rankingu jest wywiadownia gospodarcza Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należących do szwedzkiej grupy wydawniczej Bonnier Press Group. W Polsce ranking przygotowuje dziennik „Puls Biznesu”. Podobne zestawienia sporządzają dzienniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Przedsiębiorstwa mogą zgłosić się same lub też zostać wyselekcjonowane przez analityków współpracującej z redakcją „Pulsu Biznesu”wspomnianej wywiadowni gospodarczej. Analizowane są wyniki z trzech ostatnich lat.
Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.
Ranking jest publikowany w postaci ponad dwustustronicowym specjalnym wydaniu, które dołączone jest do grudniowego wydania "Pulsu Biznesu". Oprócz tego na specjalnej stronie gazele.pl znajduje się pełna baza Gazel Biznesu, czyli wszystkich firm, które znalazły się na rankingowych listach, począwszy od 2000 roku. Laureatom rankingu wręczane są statuetki i pamiątkowe nagrody podczas specjalnych uroczystości w 12 miastach Polski w obecności regionalnych władz.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij