Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
IV edycja ARŁAMÓW BUSINESS CHALLENGE. Integracja świata biznesu w Arłamowie.

IV edycja ARŁAMÓW BUSINESS CHALLENGE. Integracja świata biznesu w Arłamowie.

01 жовт. 2022

W dniach 23-25 października 2022 w Hotelu****Arłamów odbędzie się czwarta edycja Arłamów Business Challenge (ABC) – spotkania branżowego dla przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski, którzy organizują wydarzenia w sektorze MICE.

Jak co roku przywitamy, wszystkich uczestników w naszym Hotelowym Lobby gdzie ustawione będzie, nasza recepcja, którą obsługiwać będą nasi Handlowcy.
Tegoroczne spotkanie ABC rozpoczniemy wizytą w Świecie Saun, rozgrzejemy Gości ceremonią saunową w SPA Arłamów.
Następnie wybierzemy się na kolację Regionalną z muzyką na żywo. Dzień pierwszy zakończymy wspólnym oglądaniem gwiazd z Karolem Wójcickim pasjonatem nocnego nieba, dziennikarzem naukowym.
Drugiego dnia zaprosimy wszystkich uczestników do naszego Hotelowego Patio na Debatę pt.: Motywacja, profesjonalizm, mistrzostwo
Podczas spotkania porozmawiamy ze sportowcami, celebrytami i gwiazdami, m.in. o tym, jak osiągać biznesowe cele, jak łączyć wiedzę i emocje, a następnie tworzyć gwiazdorskie opowieści, kiedy i które trendy pomogą organizować mistrzowskie wydarzenia.
Ponadto uczestnicy ABC 4 wezmą udział w wyjątkowej grze dla grup „Arłamów bez kurtyny”, która poprzez różnorodne dyscypliny sportowe i zaskakujące zadania przeniesie Gości w lata 80-te i 90-te XX wieku.
Zwieńczeniem tegorocznego spotkania ABC będzie wieczorny bankiet na naszym Patio z wykwintnymi daniami i zabawą z zespołem Stage Fiever
Uczestnicy Arłamów Business Challenge, będą mogli poznać nasz obiekt, jego możliwości konferencyjne i eventowe.
Tegorocznymi partnerami Arłamów Business Challenge 4 będą między innymi Meeting Planner, Toton Show, Stage FeverNanushki.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij