Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
ARŁAMÓW EXCELLENCE CLUB

ARŁAMÓW EXCELLENCE CLUB

10 квіт. 2019

Początkiem kwietnia 2019 roku kadra menadżerska Hotelu Arłamów, jako pierwsza w Polsce, rozpoczęła udział w programie szkoleniowym ARŁAMÓW EXCELLENCE CLUB. Ta inwestycja w kapitał ludzki to jeden z najważniejszych projektów Zarządu Hotelu.

Arłamów Excellence Club to dedykowany program doradczo-rozwojowy, realizowany przez firmę BlueTank. Program ma na celu wzmocnienie kompetencji menadżerskich wśród kierowników średniego i wyższego szczebla Hotelu. W ramach kilkumiesięcznego cyklu szkoleń uczestnicy wypracują „Księgę Dobrych Praktyk”, o roboczej nazwie „Arłamów Way”, która pozwoli zunifikować i podwyższyć standardy obsługi klientów. Projekt zainicjowany został „Festiwalem Inspiracji”, w którym udział wzięli czołowi polscy mentorzy: Karol Weber – Inspektor Hotelowy, autor bloga Enjoy Your Stay; Wojtek Herra – jeden z najbardziej inspirujących mówców i najlepszych sprzedawców w Polsce oraz trenerzy Sandler Training Polska.

Inwestując w kadrę 44 menadżerów, Hotel Arłamów stawia na mocne wsparcie swojego zespołu. Celem projektu jest bardziej świadome i dynamiczne prowadzenie ścieżki kariery zawodowej, oraz podwyższanie kultury pracy. Świadczenie usług w sektorze Hospitality wymaga pełnego wachlarza umiejętności oraz odpowiedniego zarządzania. Współpraca różnych pokoleń pracowników (pokolenia X, Y, Z) – wychowanych w odmiennych realiach – wymaga wzajemnego zrozumienia siebie, priorytetów oraz celów tak, aby móc rozwijać się i pracować z satysfakcją. Ciągłe podnoszenie kompetencji pracowników to jeden z najważniejszych priorytetów wśród ponad 380- osobowego arłamowskiego Zespołu.

ARŁAMÓW EXCELLENCE CLUB to eksperyment na skalę krajową. Sami eksperci przyznają, że nie spotkali się z podobnym projektem nawet w największych sieciach hotelowych. 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij