Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Arłamów Business Challenge 2022

23 – 25.10.2022

Tegoroczny program zgodnie z tradycją Arłamów Business Challenge podzielony został na dwie części: warsztaty merytoryczne oraz część wypełnioną aktywnościami. Tradycją jest również to, że każdego roku program wydarzenia zbudowany jest wokół innego przewodniego motywu – w tym roku były to gwiazdy.

IV edycja ABC

Uczestnicy tegorocznej edycji w ciągu dwóch dni mieli okazję zapoznać się z kompleksem hotelowym. Wzięli także udział w autorskiej grze Arłamów bez kurtyny. Zachęcamy to sprawdzenia relacji video.

Zobacz film!

Relaks na początek

Przywitaliśmy naszych Gości drobnymi upominkami, które powstały między innymi dzięki współpracy z naszymi partnerami - MeetingPlanner.pl, Toton Show i Nanushki. W tym dniu chętni mogli wziąć udział w Ceremoniach Saunowych prowadzonych przez Sauna mistrza w hotelowym SPA. Wieczór zakończyliśmy wspólnym oglądaniem gwiazd z Karolem Wójcickim oraz  biesiadą w Karczmie z regionalnymi przysmakami przy muzyce na żywo.

Pasja, konsekwencja, osiąganiu celów

Dzień drugi rozpoczęliśmy od warsztatów, a motywem przewodnim było „sięganie do gwiazd” towarzyszył także warsztatom „Motywacja, profesjonalizm, mistrzostwo”. W gronie panelistów znaleźli się  Krzysztof Ignaczak (sport), Adam Kram (muzyka), Karol Wójcicki (nauka) i Prezesa Hotelu Arłamów Michał Kozak (biznes). Rozmawiali oni o pasji, konsekwencji, dobrym planie, osiąganiu celów – mistrzostwie z różnych perspektyw. Panel przedstawicieli biznesu był poświęcony organizacji mistrzowskich wydarzeń, a jego uczestnicy zweryfikowali, jaka jest w tym kontekście wartość trendów i czy pomagają osiągnąć założony cel. Obie rozmowy były moderowane przez Magdalenę Kondas (redaktor naczelna Meeting.Planner.pl).

Dobra współpraca ma wiele twarzy

Na zakończenie części merytorycznej psycholog i trener biznesu Wojciech Herra przedstawił siedem zasad mistrzowskich zespołów, w myśl tezy, że dobra współpraca ma wiele twarzy.

Aktywny czas

Uczestnicy wzięli udział w autorskiej grze:  Arłamów bez kurtyny – z wplecionymi elementami PRL-u i historii Arłamowa. Gry wzbudziły w uczestnikach chęć rywalizacji i pracy grupowej. Była to świetna propozycja na firmowy teambuilding.

Uroczyste zakończenie

Wieczorem odbył się uroczysty bankiet na hotelowym patio. Uczestnicy mieli okazję posłuchać i bawić się przy jednym z najlepszych zespołów coverowych Stage Fever.

Arłamów Business Challenge 2021

24 - 26.10.2021

Trzecia już edycja eventu branżowego, w bliskim otoczeniu natury, u wrót Bieszczad odbyła się pod hasłem aktywności zgodnie z filozofią ArłaMOVE. Przedstawiciele największych firm i korporacji mieli okazję przetestować cały wachlarz atrakcji oferowanych przez Hotel Arłamów.

III edycja ABC

Uczestnicy tegorocznej edycji w ciągu trzech dni mieli okazję zapoznać się z kompleksem hotelowym. Wzięli także udział w kilku autorskich grach Hotelu Arłamów. Zachęcamy to sprawdzenia relacji video.

Zobacz film!

Relaks na początek

Przywitaliśmy naszych Gości drobnymi upominkami, które powstały między innymi dzięki współpracy z naszymi partnerami - z firmą Barbat i Nanushki. W tym dniu chętni mogli wziąć udział w Ceremoniach Saunowych prowadzonych przez Sauna mistrza w hotelowym SPA. Wieczór zakończyliśmy biesiadą w Karczmie z regionalnymi przysmakami przy muzyce lokalnego zespołu. 

Z mistrzami w roli głównej

Dzień drugi rozpoczęliśmy od merytorycznych prezentacji i wciągających debat, w których brali udział nasi ambasadorzy: Otylia Jędrzejczak i Krzysztof Ignaczak, a także inni mistrzowie sportu: Anita Włodarczyk i Adam Kszczot. Debaty Prowadziła Magdalena Konadas - redaktor naczelna portalu meetingplanner.pl, który objął patronat nad całym wydarzeniem. 

ArłaMOVE!

Tematem przewodnim spotkania była filozofia hotelu ArłaMOVE, która zachęca do aktywnego trybu życia i dyskusje o motywowaniu korporacji do organizacji wydarzeń firmowych, podczas których sport powienien odgrywać dużą rolę

Mecz wygrywa się w szatni

Na zakończenie części merytorycznej Wojciech Herra poprowadził wykład, na którym pokazał zależność między sportem i biznesem, potwierdzając też, że mecz wygrywa się w szatni.

Aktywny czas

Uczestnicy wzięli udział w dwóch autorskich grach: Arłamów Adventure Race – gra terenowo–survivalowa oraz Arłamów bez kurtyny – gra z wplecionymi elementami PRL-u i historii Arłamowa. Gry wzbudziły w uczestnikach chęć rywalizacji i pracy grupowej. Była to świetna propozycja na firmowy teambuilding.

Uroczyste zakończenie

Wieczorem odbył się uroczysty bankiet na hotelowym patio. Uczestnicy mieli okazję posłuchać i bawić się przy jednym z lepszych zaspołów coverowych DRUGI TYDZIEŃ

Arłamów Business Challenge 2019

27.10 - 29.10.2019

Już po raz drugi zaprosiliśmy do Arłamowa przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski, które organizują wydarzenia w sektorze MICE. Tematem przewodnim tegorocznego Arłamów Business Challenge była ekologia, zero waste i zrównoważony rozwój.

II edycja ABC

W trakcie trzech dni uczestnicy poznali projekt #EKOArłamów oraz #HolisticMice - nasze autorskie programy, poprzez które wprowadzamy politykę środowiskową w naszym obiekcie. 

Nie bądź do kitu

nie używaj plastiku!

Przywitaliśmy naszych Gości na kameralnej zabawie w karczmie. Tutaj pojawiło się pierwsze oświadczenie ekologiczne. Odbyliśmy prawdziwie przyjazną środowisku sesję zdjęciową!

Z ambicją o ekologii

ABC to także inspirujący mówcy: Wojciech Herra, Agnieszka Nadstawna oraz debata branżowa poprowadzona przez Magdalenę Kondas i Sylwię Banaszewską z portalu meetingplanner.pl. A wszystko to w tematyce zero-waste i zrównoważonych eventów, ich planowaniu i komunikacji. 

Bliżej natury

Razem z naszymi Gośćmi wyruszyliśmy w wycieczkę po ścieżce dydaktycznej. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć salamandrę, poznać bliżej historię budowy hotelu oraz jak dbamy o nasze tereny leśne. Po zbliżeniu się do przyrodniczej części Arłamowa postanowiliśmy podarować Matce Naturze prezent - wspólnie zasadziliśmy ponad 100 drzew!

Moc atrakcji

Zaoferowaliśmy naszym Gościom szereg atrakcji do wyboru. Część wybrała zacisze SPA i pełne relaksu popołudnie. Inni z kolei postanowili odlecieć z nami w podróż po Arłamowie i wzięli udział w grze terenowej Arłamów Bez Kurtyny. Tutaj poznali sekrety historii Arłamowa i sprostali postawionym przed nimi zagadkom oraz wyzwaniom.

Koniec z przytupem

Nasze spotkanie wypełnione były również znakomitym jedzeniem. Po uroczystej kolacji zwieńczającej wydarzenie wszyscy ruszyli do zabawy przy wspaniałej muzyce zespołu Stage Fever. 

 

Dziękujemy i do zobaczenia za rok!

Arłamów MICE Games 2019

30.06 - 02.07.2019

Po raz drugi w Arłamowie odbyła się Olimpiada Branży Eventowej. Zaprosiliśmy reprezentantów renomowanych agencji reklamowych na trzy dni wypełnione atrakcjami oraz wiedzą. Celem naszego spotkania było rozwijanie branży oraz przedstawienie partnerom dlaczego wydarzenia warto organizować właśnie w Arłamowie.

Mecz gwiazd

Przywitaliśmy naszych Gości z pełnią zapału, na boisku. Drużyna Arłamów zmierzyła się z drużyną branży eventowej. Oficjalne rozpoczęcie Arłamów MICE Games 2019 odbyło się podczas uroczystej kolacji w Restauracji a'la Carte w Rezydencji.

Bogactwo wiedzy

Kolejny dzień był wypełniony pasjonującą wiedzą merytoryczną. W pierwszej kolejności zajął głos Piotr Tomala, członek kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu. Utrzymując nasze spotkania w holistycznej konwencji zadbaliśmy, aby nasi Goście mieli czas między panelami na posilenie się i zrelaksowanie. Następny w agendzie przygotowany został warsztat pt. „Biznesowe savoir-vivre - autentyczność, skuteczność, zasady… Co mówi etykieta biznesowa, a co praktyka” – poprowadzony przez Agnieszkę Maruda-Sperczak. Część merytoryczną zakończył panel dyskusyjny - „Bez przekraczania granic nie odniesiesz sukcesów w branży eventowej” – moderowany przez Magdalenę Kondas.

 

Przyjemne z pożytecznym

Kolejnym punktem w programie była popularna gra terenowa "Marsz przemytników" lub, alternatywnie do wyboru, olimpiada sportowa połączona z biegiem na orientację. Obie aktywności oferowały Gościom zdrową dawkę ruchu, szczyptę wiedzy oraz dużo wyśmienitej zabawy.

Z pełnią energii

Ostatni dzień naszego spędziliśmy na sportowo. Na uczestników czekał szeroki wahlarz atrakcji, a wśród nich znajdowały się:

  • Jazdy konne,
  • Triathlon,
  • Racketlon,
  • Strzelanie sytuacyjne,
  • Akademia Golfa.

Ten pełen emocji dzień i jednocześnie wydarzenie, zakończyliśmy smakowitym lunchem.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Arłamów Business Challenge 2018

28.10 - 30.10.2018

W dniach 28 – 30 października w Hotelu Arłamów odbyło się kolejne wydarzenie dla sektora MICE – po lipcowym Arłamów MICE Games dla przedstawicieli agencji eventowych, przyszedł czas na Arłamów Business Challenge. Tym razem zaproszeni zostali przedstawiciele największych firm i korporacji, które organizują eventy w segmencie MICE. W dwudniowym spotkaniu udział wzięło niemal 70 uczestników reprezentujących firmy z całej Polski.

Spotkajmy się w Arłamowie

Gości pierwszej edycji ABC powitaliśmy oficjalnym lunchem, po którym zareprezentowaliśmy czym może się poszczycić kompleks Arłamów podczas zwiedzania Hotelu. Pierwszego dnia miała miejsce debata „(R)Ewolucja w branży spotkań” poprowadzona przez Magdalenę Kondas (MeetingPlanner.pl) oraz certyfikowany warsztat szkoleniowy.

Integracja w górach

Dzień drugi upłynął pod znakiem integracji wszystkich uczestników, sportowej i nie tylko. Uczestnicy Arłamów Business Challenge zmierzyli się w takich konkurencjach jak: piłka nożna, strzelectwo, wspinaczka, bieg czy spacer po linach. Część z nich również podjęła wyzwanie w Escape Room, cofając się w czasie do epoki internowania Lecha Wałęsy w Arłamowie. Po intensywnych aktywnościach fizycznych, uczestnicy mogli zregenerować siły w SPA Arłamów, podczas ceremonii saunowych prowadzonych przez wykwalifikowanego Sauna Mistrza.

Ekscytująca niespodzianka

Podsumowanie sportowej rywalizacji oraz wręczenie nagród miało miejsce podczas wyśmienitej kolacji. Na zakończenie zaskoczyliśmy uczestników dodatkowymi atrakcjami - jazdą quadami na terenie należącego do Hotelu Ośrodka Myśliwskiego w Trójcy oraz off-road’em samochodami terenowymi na pobliskim Lotnisku Arłamów.

Dziękujemy i zapraszamy za rok!

Arłamów MICE Games 2018

1.07 - 3.07.2018

W roku 2018 Hotel Arłamów rozpoczął serię spotkań branżowych pod nazwą Arłamów MICE Games.
Ten innowacyjny projekt ma na celu integrację specjalistów eventowych i szerzenie wiedzy w obszarze ich działalności. Część merytoryczną połączyliśmy z wieloma atrakcyjnymi aktywnościami. To doskonała okazja, żeby zaprezentować z bliska naszym Gościom jak wiele do zaoferowania ma Arłamów.

Motywacja w sporcie i biznesie

Już pierwszego dnia pod tym właśnie hasłem odbyła się debata o rzeczach ważnych i ważniejszych w branży eventowej. Głos zabrali między innymi prezesi SBE Marta Dynin-Michałowska, KAE Sebastian Oprządek oraz MPI Marta Kicler. Nad przebiegiem dyskusji czuwała redaktor naczelna Meeting Planner - Magdalena Kondas.

MICE GAMES - START!

Kolejny dzień naszego spotkania minął pod znakiem sportu i zabawy. Rozpoczęliśmy Akademię Golfa dla wszystkich chętnych do poznania i zgłębienia swoich umiejętności. Z pełną parą ruszyła również Olimpiada Sportowa, gdzie w zdrowej rywalizacji zmierzyli się przedstawiciele przedsiębiorstw eventowych. Nie mogło zabraknąć niespodzianek i zaskoczyliśmy naszych Gości zagadkami do rozwikłania podczas Escape Room Apartament 52.

Air Force Games

Ostatniego dnia przygotowaliśmy specjalną atrakcję - Air Force Games. Nasi Goście mieli okazję wypróbować jazdy sportowymi samochodami po płycie naszego lotniska. Korzystając z lotniska nie można zapomnieć o wzbiciu się w przestworza. Uczestnicy wystartowali w lot awionetkami, a co niektórzy skakali ze spadochronem. Ekscytacja sięgała zenitu!

Dziękujemy za świętną wspólną zabawę i do zobaczenia za rok!

Wirtualny spacer po Hotelu Arłamów

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij