Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Sztuka
regeneracji

Oferta Arłamów MED powstała z myślą o osobach, które chcą wykorzystać pobyt w Hotelu Arłamów**** na poprawę sprawności i odzyskanie witalności, korzystając z nowoczesnego sprzętu i skutecznych rozwiązań. Rezerwuj zabiegi online - tutaj. 

перегорни

Rezerwuj zabiegi online!

NOWOŚĆ! Zapraszamy do rezerwacji wizyty przez aplikację Booksy!

Link do rezerwacji ---> tutaj

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z recepcją SPA: tel. +48 13 443 10 70  lub spa@arlamow.pl

Poznaj Arłamów MED

Termoterapia

Termoterapia to lecznicze działanie wysoką lub niską temperaturą na organizm. W zależności od stosowanej metody jest to ciepłolecznictwo lub zimnolecznictwo.

Fizykoterapia

Fizykoterapia wykorzystuje zjawiska fizyczne takie jak prąd elektryczny, światło, magnetyzm, ultradźwięki oraz niską temperaturę i oddziałuje za ich pomocą na zmienione chorobowe miejsca.

Masaże

Masaż stosuje się dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, bólu migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu.

Hydroterapia

Hydroterapia polega na leczeniu schorzeń i dolegliwości przy użyciu wody. Stosowana jest m.in. w przypadku chorób reumatycznych, nadciśnienia, miażdżycy, stanów poudarowych.   

Kinezyterapia

Kinezyterapia to leczenie ruchem, polegające na zastosowaniu gimnastyki leczniczej, łącznie z masażem leczniczym. Z jej pomocą można poprawić lub przywrócić pełne funkcje aparatu ruchu, wzmocnić mięśnie i usprawnić pracę stawów.

Naturalne terapie

Arłamów MED to strefa, w której Goście mogą skorzystać z dobroczynnych właściwości fizjoterapii. Doświadczeni specjaliści, sprzęt najnowszej generacji oraz skuteczne, indywidualnie dopasowane zabiegi – bogatą ofertę Arłamów MED skomponowaliśmy tak, aby zapewnić Gościom jak najszersze korzyści płynące z naturalnych form leczenia i regeneracji.

Oferty specjalne

Zabiegi w Arłamów Med skutecznie wspomagają naturalne funkcje organizmu i przyspieszają regenerację ciała w wielu obszarach.

Zrób prezent sobie i bliskiej osobie!

Nasze zabiegi kierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Cudowne i klimatyczne miejsce, z którego z wielką przykrością się wyjeżdżało, ale, do którego z ogromną przyjemnością się powróci. Wszyscy pracownicy hotelu uśmiechnięci, mili, bardzo pomocni, sprawiający wrażenie odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu.
фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij