Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Sztuka
regeneracji

Oferta Arłamów MED powstała z myślą o osobach, które chcą wykorzystać pobyt w Hotelu Arłamów**** na poprawę sprawności i odzyskanie witalności, korzystając z nowoczesnego sprzętu i skutecznych rozwiązań.

scroll

Poznaj Arłamów MED

Termoterapia

Termoterapia to lecznicze działanie wysoką lub niską temperaturą na organizm. W zależności od stosowanej metody jest to ciepłolecznictwo lub zimnolecznictwo.

Fizykoterapia

Fizykoterapia wykorzystuje zjawiska fizyczne takie jak prąd elektryczny, światło, magnetyzm, ultradźwięki oraz niską temperaturę i oddziałuje za ich pomocą na zmienione chorobowe miejsca.

Masaże

Masaż stosuje się dla złagodzenia sztywności, napięcia i bólu mięśni, bólu migrenowego i napięciowego bólu głowy oraz bólu lędźwiowo-krzyżowego, dla ogólnego odprężenia, dla przezwyciężenia stresu.

Hydroterapia

Hydroterapia polega na leczeniu schorzeń i dolegliwości przy użyciu wody. Stosowana jest m.in. w przypadku chorób reumatycznych, nadciśnienia, miażdżycy, stanów poudarowych.   

Kinezyterapia

Kinezyterapia to leczenie ruchem, polegające na zastosowaniu gimnastyki leczniczej, łącznie z masażem leczniczym. Z jej pomocą można poprawić lub przywrócić pełne funkcje aparatu ruchu, wzmocnić mięśnie i usprawnić pracę stawów.

Naturalne terapie

Arłamów MED to strefa, w której Goście mogą skorzystać z dobroczynnych właściwości fizjoterapii. Doświadczeni specjaliści, sprzęt najnowszej generacji oraz skuteczne, indywidualnie dopasowane zabiegi – bogatą ofertę Arłamów MED skomponowaliśmy tak, aby zapewnić Gościom jak najszersze korzyści płynące z naturalnych form leczenia i regeneracji.

Oferty specjalne

Zabiegi w Arłamów Med skutecznie wspomagają naturalne funkcje organizmu i przyspieszają regenerację ciała w wielu obszarach.

Zrób prezent sobie i bliskiej osobie!

Nasze zabiegi kierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Cudowne i klimatyczne miejsce, z którego z wielką przykrością się wyjeżdżało, ale, do którego z ogromną przyjemnością się powróci. Wszyscy pracownicy hotelu uśmiechnięci, mili, bardzo pomocni, sprawiający wrażenie odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu.
Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close