Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Sztuka
regeneracji

Oferta Arłamów MED SPA powstała z myślą o osobach, które chcą wykorzystać pobyt w Hotelu Arłamów**** na poprawę sprawności i odzyskanie witalności, korzystając z nowoczesnego sprzętu i skutecznych rozwiązań.

Przewiń

Naturalne terapie

Arłamów MED SPA to strefa, w której Goście mogą skorzystać z dobroczynnych właściwości fizjoterapii. Doświadczeni specjaliści, sprzęt najnowszej generacji oraz skuteczne, indywidualnie dopasowane zabiegi – bogatą ofertę MED SPA skomponowaliśmy tak, aby zapewnić Gościom jak najszersze korzyści płynące z naturalnych form leczenia i regeneracji.

Oferty specjalne

Zabiegi w Arłamów Med SPA skutecznie wspomagają naturalne funkcje organizmu i przyspieszają regenerację ciała w wielu obszarach.

Zrób prezent sobie i bliskiej osobie!

Nasze zabiegi kierowane są zarówno do kobiet jak i mężczyzn.

Cudowne i klimatyczne miejsce, z którego z wielką przykrością się wyjeżdżało, ale, do którego z ogromną przyjemnością się powróci. Wszyscy pracownicy hotelu uśmiechnięci, mili, bardzo pomocni, sprawiający wrażenie odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu.

Oferta Arłamów MED SPA:

  • masaże (lecznicze, limfatyczne);
  • termoterapia (kriokomora, krioterapia miejscowa, balie chłodzące);
  • fizykoterapia (naświetlanie lampami, elektrostymulacje, terapie prądami, terapie falą uderzeniową).
  • hydroterapia (kąpiele borowinowe, siarczkowe, perełkowe);
  • chromoterapia;
  • kinezyterapia (metody terapeutyczne, kinesiotaping);
  • terapie antycellulitowe (Dx Twin, terapia falą uderzeniową).
Filmy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij