Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

W centrum
biznesu

Hotel Arłamów**** to idealna przestrzeń na spotkania i konferencje w górach. Realizujemy kongresy, szkolenia, targi, wystawy, pokazy, bankiety, gale, koncerty, uroczystości okolicznościowe. Posiadamy blisko 3500 m2 powierzchni eventowej i jesteśmy w stanie zorganizować każde wydarzenie.

перегорни

Nowoczesne centrum konferencyjne, jedno z największych w Polsce, znakomita infrastruktura, elastyczne podejście oraz bogata oferta atrakcji sprawiają, że spotkania w Arłamowie utożsamiane są z profesjonalizmem i niezapomnianymi wrażeniami.

Centrum
konferencyjne
Arłamów

Nasza oferta konferencyjna została opracowana tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom dotyczącym organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, imponujący dziedziniec z przeszklonym dachem, restauracje i sale bankietowe. Zapewniamy także szeroką gamę atrakcji.

Już kolejny raz mieliśmy przyjemność pracować na konferencji w tym fantastycznym hotelu. Najwyższy poziom obsługi, świetna organizacja i piękne położenie - polecamy wszystkim. Mamy nadzieję, że niedługo znów do Was przyjedziemy. (...)

Wielofunkcyjne sale

Centrum konferencyjne oferuje 14 nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, o łącznej powierzchni 1487 m2. Cztery z nich usytuowane są w jednym skrzydle budynku, co ułatwia dostęp do pozostałych przestrzeni, jak i głównych atrakcji Hotelu. Dwie sale konferencyjne wyposażone są w ruchome ściany działowe, które umożliwiają podzielenie ich na 8 mniejszych przestrzeni w różnych ustawieniach. W Hotelu znajdują się ponadto 2 hale wystawienniczo-targowe o łącznej powierzchni ok. 2800 m2.

Reprezentacyjna
przestrzeń

Wspaniałe Patio z przeszklonym dachem to wewnętrzny dziedziniec Hotelu o powierzchni 2288 m2 i stropie na wysokości 18-25 m. Mogą odbywać się tutaj np. duże kongresy, targi, wystawy, koncerty, uroczyste ceremonie pod rozgwieżdżonym niebem, a nawet gale sportowe. To idealne miejsce do organizacji wydarzeń najwyższej rangi. Innowacyjne wyposażenie w kaskadowe podesty umożliwia optymalne dostosowanie tej przestrzeni do wielu odmiennych realizacji.

Biznes i relaks

Hotel Arłamów**** słynie z bogatej oferty atrakcji, zarówno dla osób poszukujących wyciszenia i relaksu, jak i dla ceniących aktywne formy spędzania czasu wolnego. Nasi Goście mogą korzystać m.in. z oferty Strefy SPA & Wellness, z hali i boisk sportowych, siłowni, strzelnicy, kortów do tenisa i squasha. Oferujemy również szereg możliwości ruchu na świeżym powietrzu – na miejscu znajdują się: stadnina koni, pole golfowe, wyciągi narciarskie i specjalnie wytyczone trasy rowerowe. Wszystkie przestrzenie można wykorzystać planując firmowe wydarzenia, przygotujemy je zgodnie z filozofią holistic MICE.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij