Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Oferty biznesowe

Hotel Arłamów to idealne miejsce na spotkania biznesowe. Udostępniamy organizatorom nie tylko w pełni wyposażone przestrzenie, ale również proponujemy kompleksowe pakiety aktywności, zajęć, posiłków czy zabiegów w SPA. Każda z naszych ofert jest opracowana z myślą o integracji i maksymalizacji wyciągniętych korzyści ze spotkania w Arłamowie.

перегорни

Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, aby kompleksowo przygotować wydarzenia, które będą odpowiedzią na wszystkie potrzeby organizatorów i uczestników.

Zimowe atrakcje dla firm

Hotel Arłamów to raj pełen atrakcji dla Firm o każdej porze roku. Sprawdź, co przygotowaliśmy na zimowy sezon. 

NOWOŚĆ - MICEMOVE

Nowa formuła spotkań ma charakter motywacyjny. Jej celem jest odbudowywanie relacji w zespole, poprzez aktywności sportowe i prozdrowotne. Dzięki wyjątkowej lokalizacji - blisko natury , hotel może w bezpiecznych warunkach zoragnizować nieograniczoną ilość aktywności. 

NOWOŚĆ - Bezpieczny event 

Zastanawiasz się jak zorganizować swoją konferencję na 100, 200, 400 osób? Mamy na to rozwiązanie! Nasz #bezpiecznyArłamów to nowoczesne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni aż 3500m2, co pozwala zrealizować Twój event zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa. Zapoznaj się naszymi propozycjami dla grup - sprawdź!

Teambuilding

Przeżyj przygodę wraz ze swoim zespołem. Każdy z uczestników może stać się liderem swojego teamu. Ważnym elementem jest rywalizacja między-zespołowa i integracja wszystkich członków grupy. Teambuilding najlepiej buduje relacje w grupie. Wszelkiego rodzaju formy integracji grupy sprawiają, że poszczególni jej członkowie wzajemnie poznają swoje mocne i słabe strony, poznają się nawzajem, definiują wzajemne role zespołowe i uczą się współpracy w swoim zespole.

Voucher

Chcesz zmotywować pracowników, podziękować klientom lub nagrodzić zespół? Vouchery kwotowe z możliwością wykorzystania na dowolne usługi w Hotelu Arłamów to strzał w dziesiątkę!  Podaruj chwilę wypoczynku w miejscu pełnym inspiracji, otoczonym samą naturą, w centrum wolnego czasu... W miejscu, w którym każdy nabierze oddechu pełnego czystego powietrza i chęci do jeszcze bardziej intensywnej współpracy.

Wieczór lat 20.

Pozwól przenieść się w niezwykłe lata 20. ubiegłego stulecia. Ogromny przepych i splendor, piękne kobiety i eleganccy mężczyźni, a wszystko to przy akompaniamencie świetnej muzyki. Daj się porwać imprezowemu szleństwu! Bogate dekoracje, gadżety i wiele dodatkowych atrkacji sprawią, że będzie to niezapomniana noc. Wielki Gatsby zaprasza!

MICEowe
poniedziałki 

„Nie lubię poniedziałków!” – słyszymy to zbyt często. Mamy na to sposób – zacznij tydzień od spotkania w Arłamowie! Dlaczego warto organizować spotkanie na początku tygodnia?

  • Lepsze ceny
  • Wczesny check-in
  • Wieksza dostępność przestrzeni
  • Biz-leisure
  • Najczystsze powietrze w Polsce
  • Zero korków
  • Holistic MICE

Nowość - Holistic MICE

To oferta szyta na miarę zgodnie z filozofią holistyczą. Na przerwach między spotkaniami prowadzimy różne aktywności i zabiegi wspierające pełne skupienie z odprężeniem. Dla uczestników serwujemy specjalnie opracowane menu, przygotowane z myślą o poprawie koncentracji i pamięci. Ten kompleksowy pakiet zapewnia maksymalizację satysfakcji i wyciągniętych korzyści z konferencji.

Bardzo dobre miejsce na spotkanie firmowe: duża ilość sal konferencyjnych przygotowanych do prowadzenia szkoleń i spotkań. Jednocześnie uważam,ze doskonale miejsce na wypoczynek dla par lub rodzin z dziećmi. Ogromna hala sportowa, fajna oferta SPA, basen. Kompleks połączony korytarzami i przejściami bez konieczności wychodzenia na zewnątrz budynku. (...)
фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij