Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Kontakt

Wypożyczalnia sprzetu narciarskiego: 

tel. 13 443 14 06 wew. 3406

Kasy Biletowe: 

tel. +48 13 443 14 04   wew. 3404

sport@arlamow.pl

Zaplanuj swój pobyt w Hotelu Arłamów i daj się zaprosić do zimowego szaleństwa, z całą Twoją rodziną. W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy oświetlone 3 wyciągi narciarskie, w tym bezpieczny wyciąg taśmowy dla dzieci, rewelacyjną szkółkę narciarską, wypożyczalnię sprzętu (narty i snowboard). Po intensywnym dniu, zapraszamy na relaks w naszych basenach z ciepłą wodą i zapierającym dech w piersiach widokiem… To wszystko w duchu #bezpiecznyArłamów.

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Czwartek
12.00-18.00
Piątek - Niedziela
11.00-19.00

Mapa stoku

Trasy narciarskie w Arłamowie:

TRASA NR 1:

 • o długości 400 m,
 • stopień trudności: łatwy,
 • różnica poziomów: 58m

 

TRASA NR 2:

 • o długości 500 m,
 • stopień trudności: łatwy,
 • różnica poziomów: 90m

TRASA NR 3: 

 • o długości 100 m,
 • stopień trudniości: łatwy,
 • różnica poziomów: 20m. 

 

TRASA NR 4: 

 • o długości 550 m,
 • stopień trudności: łatwy,
 • różnica poziomów: 80m. 

❄ Zobacz nasz stok narciarski ❄

Nauka jazdy 

Z myślą o zapewnieniu naszym Gościom profesjonalnego szkolenia w zakresie jazdy na nartach, w 1999 roku otworzyliśmy w Arłamowie Licencjonowaną Szkołę Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego. Szkoła prowadzi zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych obejmujące zarówno naukę, jak i lekcje doszkalające w zakresie jazdy na nartach i snowboardzie. Każdy uczeń ma zagwarantowaną opiekę profesjonalnego instruktora, który zapewnia najwyższy poziom usług, indywidualne podejście, profesjonalne szkolenie w miłej, pełnej życzliwości i bezstresowej atmosferze.

Rezerwacje

Rezerwacje lekcji narciarskich i snowboardowych odbywać się będą w godzinach funkcjonowania Wypożyczalni Sprzętu Narciarskiego.

Rezerwacje lekcji można dokonać pod numerem tel. 13 443 1406 wew 3406

Informujemy że opłata za lekcje jazdy bedzie przyjmowana tylko gotówkowo.

 

Wypożyczalnia sprzętu narciarskiego

W sezonie zimowym czynna codziennie na 30 minut przed otwarciem stacji narciarskiej do zwrotu sprzętu przez ostatniego narciarza korzystającego z stoków narciarskich.

tel. do wypożyczalni: wewnętrzny 3406 lub zew. 13 443 1406   

Nowością w obecnym sezonie jest możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego w przedziałach czasowych 2 i 4 godzin lub całodziennie. W związku z tym rezerwację sprzętu narciarskiego dokonujemy tylko po opłaceniu stawki za wypożyczenie całodniowe lub jego wielokrotność. Nie rezerwujmy sprzętu na godziny.   

Aktywny wypoczynek

Malowniczo położony, nasłoneczniony stok narciarski w Arłamowie znajduje się 100 metrów od Hotelu. Dzięki specyficznemu mikroklimatowi dobre warunki do uprawiania białego szaleństwa utrzymują się tu od połowy grudnia do połowy marca. Stacja narciarska wyposażona jest w system sztucznego dośnieżania, zaś stoki są oświetlone. Dla dzieci posiadamy wyciąg taśmowy. 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij