Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Wieczór panieński

Zaplanuj dla swojej przyjaciółki wieczór panieński pełen relaksu, odpoczynku i regeneracji! Zerknij na nasze zabiegi w SPA online - tutaj rezerwacja. 

Weekendowe propozycje

Zapraszamy na seanse saunowe! Zaplanuj piątek, sobotę i niedzielę w SPA Arłamów. 

Rezerwuj zabiegi online!

NOWOŚĆ! Zapraszamy do rezerwacji wizyty przez aplikację Booksy!

Link do rezerwacji - tutaj. 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z recepcją SPA: tel. +48 13 443 10 70  lub spa@arlamow.pl

Noce saunowe

Świat Saun to wyjątkowe miejsce w naszym SPA, gdzie relaks i zdrowie to najważniejsze aspekty. Przebywanie w saunie doskonale hartuje, oczyszcza organizm i jednocześnie pobudza procesy regeneracyjne. Zapraszamy na wyjątkowe seanse nocy saunowych!

Czas tylko dla Ciebie!

Spędź niezapomniany dzień w naszym SPA Arłamów. Przygotowaliśmy ofertę, która umili Twój dzień, wprowadzi Cię w stan relaksu i pozwoli zregenerować siły. 

Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na spędzenie wyjątkowego DAY SPA w Arłamowie. Sprawdź!

Voucher dla niej i dla niego

Urodziny, walentynki, święta... Nie masz pomysłu na prezent? Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości. Mamy dla was idealny pomysł na prezent! 

MED SPA

MED SPA powstało z myślą o Gościach, którzy oprócz odpoczynku, chcieliby odzyskać witalność i dogłębnie się zregenerować. W zgodzie z filozofią #zdrowyArłamów troszczymy się o jeden z najważniejszych aspektów życia - zdrowie. MED SPA bazuje na kilku rodzajach terapii - fizjoterapia, masaże lecznicze, termoterapia, hydroterapia czy kinezyterapia.

Medycyna estetyczna

Zatrzymać czas i cieszyć się pięknem – w Hotelu Arłamów mamy na to receptę. Dzięki profesjonalnym zabiegom medycyny estetycznej oferujemy naszym Gościom możliwość uzyskania widocznych zmian poprawiających wygląd.Wszystkie zabiegi przeprowadza dr n. med. Andrzej Szpiech doktorant Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista otorynolaryngolog z wieloletnim doświadczeniem chirurgicznym

Świat Saun -50%

Specjalna promocja! Przy zakupie całodzienniego karnetu na basen rabat 50% na wejście do Świata Saun!

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij