Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Recepta
na piękno

Zatrzymać czas i cieszyć się pięknem – w Hotelu Arłamów mamy na to receptę. Dzięki profesjonalnym zabiegom medycyny estetycznej oferujemy naszym Gościom możliwość uzyskania widocznych zmian poprawiających wygląd.

Przewiń

Wyjątkowe strefy

relaksu

Medycyna
piękna

Podstawowym celem medycyny estetycznej jest poprawa jakości życia pacjentów, zarówno w przypadku działań profilaktycznych, jak i leczenia zaawansowanych zmian. W przeciwieństwie do chirurgii plastycznej medycyna estetyczna koncentruje się na małoinwazyjnych zabiegach. W naszym gabinecie medycyny estetycznej przeprowadzamy zabiegi związane z problematyką starzenia się oraz korektą szeroko pojętych defektów kosmetycznych mogących wpływać na jakość życia naszych pacjentów.

Bardzo fajny i luksusowy obiekt. Ogromny plus za przepiękne widoki i bogatą ofertę spa i relax. (...) Na ogromny plus zasługują śniadania, serwowane przez hotel.

Profesjonalizm
i minimalizm

Jakość zabiegów medycyny estetycznej gwarantowana jest wszechstronnym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem dr. n. med. Andrzeja Szpiecha. Jest on doktorantem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, specjalistą otorynolaryngologiem z wieloletnim doświadczeniem chirurgicznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij