Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Profesjonalizm
i minimalizm

W SPA Arłamów zabiegi medycy estetycznej wykonuje dr n. med. Andrzej Szpiech doktorant Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Specjalista otorynolaryngolog z wieloletnim doświadczeniem chirurgicznym. Członek Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Minimalizm i wyeksponowanie
naturalnego piękna
 - to jego dewiza w planowaniu i wykonywaniu zabiegów. 

Zapraszamy do zapoznania się z zabiegami medycyny estetycznej - tutaj. 

перегорни

Recepta na piękno

Zatrzymać czas i cieszyć się pięknem – w Hotelu Arłamów mamy na to receptę. Dzięki profesjonalnym zabiegom medycyny estetycznej oferujemy naszym Gościom możliwość uzyskania widocznych zmian poprawiających wygląd.

Wyjątkowe strefy

relaksu

Medycyna
piękna

Medycyna estetyczna dotyczy przede wszystkim urody i związanego z nią samopoczucia. Różnorodne zabiegi wpływają na wygląd pacjenta, a to poprawia ich stan psychiczny, zwiększa pewność siebie i podwyższa jakość życia.

Dogłębność działania

Do głównych obszarów działania medycyny estetycznej należy:

  • poprawa stanu, wyglądu, napięcia i kolorytu skóry twarzy i ciała porzez jej rewitalizację,
  • usuwanie widocznych oznak starzenia (redukcja zmarszczek, wypełnianie ubytków tkanek - zapadnięte policzki itp.)
  • usuwanie miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej,
  • redukcja blizn, przebarwień i innych niedoskonałości skóry.
Bardzo fajny i luksusowy obiekt. Ogromny plus za przepiękne widoki i bogatą ofertę spa i relax. (...) Na ogromny plus zasługują śniadania, serwowane przez hotel.

Nici PDO

Nici PDO zmacniają mięśnie oraz ścięgna organizmu. Stymulują syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej świetlista, gładsza, zmarszczki znikają, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki i następuje lifting skóry. Nici ulegają biodegradacji w ciągu kilku miesięcy czyli rozpuszczają się w tkance.

Uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry bez użycia skalpela. 

Botox

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (Botox) są obecnie najpopularniejszym zabiegiem w medycynie estetycznej. Działanie Botoxu polega na relaksacji mięśni mimicznych twarzy, dzięki czemu uzyskujemy szybki efekt wygładzenie zmarszczek mimicznych. Botox jest najczęściej stosowany w następujących wskazaniach:

  • lwia zmarszczka
  • zmarszczki poprzeczne na czole
  • tzw. kurze łapki

Kwas hialuronowy

To naturalnie występująca substancja w naszym organizmie, której ilość zmniejsza się sukcesywnie wraz z wiekiem. Efekty odmładzające i upiększające zastosowania preparatów kwasu hialuronowego są widoczne zaraz po zabiegu, długotrwałe i bardzo naturalne.

Przebieg zabiegu zależy od okolicy poddawanej procedurze, wszystkie zabiegi wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. W niektórych preparatach znajduje się dodatkowo środek znieczulający co znacznie poprawia komfort pacjenta.

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij