Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Pandemia Covid-19 uświadomiła nam jeszcze mocniej, jak ważne jest nasze zdrowie, że musimy stale o nie dbać. Dzięki technologiom, zasadom i procedurom było to o wiele łatwiejsze. Wiele rozwiązań stosujemy nadal w naszym hotelu, nawet po ustaniu pandemii. Nie rezygnujemy z dbania o zdrowie naszych Gości i pracowników. 

Lokalizacja

Jesteśmy zlokalizowani w środku lasu, na skraju trzech rezerwatów, z daleka od miejsc publicznych. Nasz teren to 235 hektarów, co oznacza, że na 1 pokój przypada aż 9300 m2 terenu zielonego.

MP Power Awards 2020

Hotel Arłamów został nagrodzony w konkursie MP Power Awards® w kategorii BEZPIECZNY OBIEKT. Jest to niezwykłe wyróżnienie i docenienie autorskiej Polityki Bezpieczeństwa Hotelu Arłamów. 

Opieka medyczna

Na terenie hotelu codziennie dostępny jest ratownik medyczny, wyposażony w niezbędne środki ochrony zdrowia, a kilka razy w tygodniu dyżuruje lekarz pierwszego kontaktu. Nasz personel jest przeszkolony z zasad bezpieczeństwa w przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia. 

Zobacz film

Bezpieczne rozwiązania technologiczne

Wdrożyliśmy w hotelu szereg bezpiecznych rozwiązań technologicznych, które mają na celu dbanie o czystość i sterylność powierzchni, w których przebywają nasi Goście. Mimo że pandemia już za nami, nie zrezygnowaliśmy z większości tych rozwiązań. 

Bezpieczeństwo osobiste

W czasie trwania pandemii zachęcaliśmy wszystkich Gości i pracowników do uśmiechu na powitanie w zastępstwie uścisku dłoni. Staraliśmy się jeszcze mocniej komunikować i zachęcać do regularnego mycia rąk mydłem zgodnie z dostępnymi instrukcjami, a także  utrzymywanie bezpiecznych odległości w kontaktach bezpośrednich. 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij