Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Pandemia Covid-19 uświadomiła nam jeszcze mocniej, jak ważne jest nasze zdrowie, że musimy stale o nie dbać. Dzięki technologiom, zasadom i procedurom było to o wiele łatwiejsze. Wiele rozwiązań stosujemy nadal w naszym hotelu, nawet po ustaniu pandemii. Nie rezygnujemy z dbania o zdrowie naszych Gości i pracowników. 

Polityka bezpieczeństwa

Wraz z pojawieniem się pandemii Covid-19, w trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników i ich Rodzin przygotowaliśmy nasz obiekt, aby w jeszcze większym stopniu spełniał wszelkie oczekiwania odnośnie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

MP Power Awards 2020

Hotel Arłamów został nagrodzony w konkursie MP Power Awards® w kategorii BEZPIECZNY OBIEKT. Jest to niezwykłe wyróżnienie i docenienie autorskiej Polityki Bezpieczeństwa Hotelu Arłamów. 

Zobacz film

Bezpieczne rozwiązania technologiczne

Wdrożyliśmy w hotelu szereg bezpiecznych rozwiązań technologicznych, które mają na celu dbanie o czystość i sterylność powierzchni, w których przebywają nasi Goście. Mimo że pandemia już za nami, nie zrezygnowaliśmy z większości tych rozwiązań. 

Bezpieczna lokalizacja

Jesteśmy zlokalizowani w środku lasu, na skraju trzech rezerwatów, z daleka od miejsc publicznych. Nasz teren to 235 hektarów, co oznacza, że na 1 pokój przypada aż 9300 m2 terenu zielonego.

Brama bezpieczeństwa

Przy wjeździe do hotelu pojawił się punkt kontrolny, gdzie dokonywany był bezdotykowy pomiar temperatury. Przeszkolony pracownik ochrony lub ratownik medyczny przeprowadzał wywiad z Gościem wjeżdżającym na teren hotelu. 

Bezpieczeństwo osobiste

W czasie trwania pandemii zachęcaliśmy wszystkich Gości i pracowników do uśmiechu na powitanie w zastępstwie uścisku dłoni. Staraliśmy się jeszcze mocniej komunikować i zachęcać do regularnego mycia rąk mydłem zgodnie z dostępnymi instrukcjami, a także  utrzymywanie bezpiecznych odległości w kontaktach bezpośrednich. 

Opieka medyczna

Na terenie hotelu codziennie dostępny jest ratownik medyczny, wyposażony w niezbędne środki ochrony zdrowia, a kilka razy w tygodniu dyżuruje lekarz pierwszego kontaktu. Nasz personel jest przeszkolony z zasad bezpieczeństwa w przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia. 

Bezpieczne wnętrza

Opracowaliśmy bardzo szczegółowe zasady postępowania we wszystkich przestrzeniach jak recepcja, pokoje, restauracje, kawiarnie, Klub Nocny Jamna, przestrzenie konferencyjne, Strefa dla dzieci, SPA, Strefa Basenów, Sport. Zakupiliśmy nowoczesny sprzęt do rozpylania środków dezynfekujących w przestrzeniach ogólnych. 

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij