Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Bezpieczny event w Arłamowie

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości i Pracowników jest dla nas priorytetem dlatego wprowadziliśmy nowe zasady i działania, dzięki którym wszyscy mogą cieszyć się spokojnym pobytem w Arłamowie. Zasady te zostały wprowadzone zgodnie z aktualnymi wytycznymi (GIS, MZ, WHO) i obowiązującymi procedurami. Nasza Polityka bezpieczeństwa dokładnie opisuje zasady i procedury organizacji oraz wprowadza najwyższe standardy w kwestii higieny, organizacji i logistyki. Jednocześnie staramy się, aby były one jak najmniej dla Państwa uciążliwe.

MP Power Awards 2020

Hotel Arłamów został nagrodzony w konkursie MP Power Awards® w kategorii BEZPIECZNY OBIEKT. Jest to niezwykłe wyróżnienie i docenienie autorskiej Polityki Bezpieczeństwa Hotelu Arłamów. 

Bezpieczny obiekt MICE

Hotel Arłamów bierze udział w programie Bezpieczny obiekt MICE, a co za tym idzie, zobowiązuje się do przestrzegania najaktualniejszych wytycznych i procedur odnoszących się do COVID-19.

Przestrzenie konferencyjne

Zastanawiasz się jak zorganizować swoją konferencję na 100, 200, 400 osób? Mamy na to rozwiązanie! Nasz #bezpiecznyArłamów to nowoczesne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni aż 3500m2, co pozwala zrealizować Twój event zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa. Dzięki temu zorganizowaliśmy już pierwsze eventy z zachowaniem aktualnych wymogów, spełniając wszelkie oczekiwania naszych Klientów.

Przestrzenie bankietowe

Wszystkie bankiety organizowane są zgodnie z zasadami Polityki bezpieczeństwa przez co zapewniamy Tobie i Twoim Gościom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. 

Bezpieczna gastronomia

Posiłki są przygotowywane i serwowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół od rękawiczek i przyłbic ochronnych po jednorazowe etui na sztućce. 

Przestrzenie hotelowe

Zastosowane w hotelu najnowocześniejsze technologie zapewniają czyste powietrze i wodę. System ActivTek neutralizuje aż 99,99% wirusów RNA w powietrzu i działa 24/7. Bifipro to technologia, która wykorzystuje jony srebra i miedzi zamiast chloru do dezynfekcji wody. Pracownicy natomiast dbają o ochronę osobistą, w trosce o siebie i naszych Gości.

Bezpieczne pokoje

Pokoje przed przyjazdem Gości są przygotowywane z największą starannością. Dbamy o to, by każdy przedmiot i powierzchnia w pokoju została zdezynfekowana, a pokój wystarczająco długo wietrzony. 

Przestrzenie SPA i SPORT

W strefach sportu i relaksu również zadbaliśmy o wszystkie kwestie związane z zachowaniem bezpieczeństwa. W przestrzeniach obowiązują określone zasady, które jednocześnie gwarantują poczucie komfortu i spokoju.  

Bezpieczna recepcja

Sprawdź, w jaki sposób minimalizujemy ryzyko już od pierwszych chwil spędzonych przez Gościa w hotelu. Personel zobowiązany jest do stosowania zasad określonych przez Politykę Bezpieczeństwa.

Brama bezpieczeństwa

Na teren Hotelu Arłamów mają wstęp wyłącznie Goście hotelowi, pracownicy i dostawcy. Na bramie wjazdowej dokonywany jest pomiar temperatury (bezdotykowo) oraz przeprowadzany jest wywiad przez wyszkolonego pracownika ochrony i ratownika medycznego. 

Bezpieczna lokalizacja

Jesteśmy zlokalizowani w środku lasu, na skraju trzech rezerwatów, z daleka od miejsc publicznych. Nasz teren to 235 hektarów, co oznacza, że na 1 pokój przypada aż 9300 m2 terenu zielonego, na który nie mają wstępu osoby nie będące Gośćmi hotelowymi. 

Zobacz film

фільми
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij