Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Miejski Klub Sportowy Arłamów Ustrzyki Dolne

Miejski Klub Sportowy Arłamów Ustrzyki Dolne

12 sep 2019

12.09.2019 w Hotelu Arłamów odbyła sie konferencja prasowa, na której poinformowano o zmianach i planach zwiazanych z MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne. Otóż Hotel Arłamów - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Polsce, słynący z wyjątkowo szerokiej infrastruktury sportowej, a także największy pracodawca w Gminie Ustrzyki Dolne - zawarł trzyletnią umowę sponsorską z klubem sportowym MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne. Klub zmienił nazwę na MKS ARŁAMÓW Ustrzyki Dolne.

 

Każda firma powinna działać w sposób odpowiedzialny - wobec swoich pracowników, kontrahentów, klientów oraz społeczności lokalnej. Z tego też względu w sposób szczególny dbamy o zachowanie standardów prowadzenia polityki społecznej odpowiedzialności biznesu w naszej firmie. Niezwykle istotny jest dla nas rozwój regionu i życie społeczne mieszkańców gminy.

Jako obiekt słynący ze sportu, a zwłaszcza z piłki nożnej i jako społecznie odpowiedzialna firma, w naturalny sposób poczuwamy się do wsparcia Miejskiego Klubu Sportowego Bieszczady Ustrzyki Dolne, aby mógł rozwijać swoją misję. 

 

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close