Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Chwila
dla siebie

Arłamów to kompleks hotelowy pełen atrakcji. Każdego dnia nasi Goście mogą odkrywać kolejne propozycje aktywnego spędzania czasu. A jednak każdy potrzebuje chwili wytchnienia, czasu dla siebie lub aby spędzić go w kameralnym gronie. Zadbaliśmy i o taką możliwość.

scroll

Godziny otwarcia

Lobby Bar
8:00 - 10:00
Kawiarnia
Panorama
10:00 - 23:00

Strefa
błogostanu

Przestronna, designersko urządzona kawiarnia Panorama kusi wspaniałym widokiem, jaki rozpościera się z tarasu, a także pięknymi, jasnymi sofami, które są zaproszeniem na chwilę relaksu. Atmosferę błogostanu podkreślają lekkie żyrandole, przywodzące na myśl dmuchawce lub obłoki.

(...) W tym miejscu niczego Ci nie zabraknie, jest kompleks basenowy siłownia sala do gry, spa kawiarnia restauracje przestronne i duże patio, przemiła obsługa i komfort, miła atmosfera wszędzie czysto i schludnie o jedzeniu mogłabym pisać bez końca pyszne i urozmaicone organizacja różnych kuchni świata, obok hotelu wyciąg narciarski dwie górki przesympatyczni instruktorzy. (...)

Z mocnym
akcentem

Bar myśliwski w Rezydencji Arłamów to również prawdziwy Cigar room z charakterem. W urządzonych w myśliwskim stylu wnętrzach Goście mogą odprężyć się, delektując się doskonałymi, wyrafinowanymi trunkami z najwyższej półki (single malt/koniak). Bar oferuje również szeroki wybór cygar. To idealne miejsce na zakończenie dnia lub zamknięcie trudnych negocjacji: wspaniałe trunki, aromatyczne cygara i klimatyczny taras widokowy, z którego można obserwować zachody słońca.

Przystań
pełna
aromatu

Dostępny już od godziny 8:00 Lobby bar znajduje się w hallu głównym. Jest to kameralne miejsce stworzone po to, by nasi Goście w każdej chwili mogli tu przysiąść i podelektować się wspaniałą, aromatyczną kawą lub znakomitym koktajlem przy dobrej lekturze lub podczas rozmowy ze znajomymi. 

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close