Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Bieszczadzkie
klimaty

Jeśli Bieszczady, to oczywiście góralskie tradycje biesiadowania. W Kompleksie Arłamów do dyspozycji Gości oddajemy dwie klimatyczne karczmy, w których można poczuć ducha tego miejsca.

scroll

Zapraszamy do ogniska i biesiadowania. W karczmach Hotelu Arłamów dostępne jest menu nawiązujące do skarbów kuchni regionalnej. 

Rozgrzewająca
atmosfera

Karczma na Stoku jest czynna przez cały rok. W okresie ferii zimowych i wakacji jest czynna codziennie, a poza tymi okresami dostępna jest tylko w weekendy. Urządzona jest w typowo góralskim stylu – z drewnianymi długimi ławami i stołami oraz kamiennym kominkiem. W karczmie mieści się bar oraz pizzeria, w której znakomite pizze przygotowywane są na oczach Gości.

Karczma na stoku- Pyszna pizza!!! Ogólnie mówiąc świetne miejsce na wypoczynek. Jest wiele opcji do robienia. Na pewno nie można się tu nudzić.

Smakowite
biesiady

Położona nieco na uboczu, w niewielkim zagajniku, Stara Karczma to miejsce przepełnione ciepłą, energetyczną, góralską atmosferą. W wystroju króluje drewno, jednak najbardziej rzucającym się w oczy elementem w tym wnętrzu jest wspaniały okrągły, murowany grill. Specjalnością karczmy są góralskie biesiady z przysmakami z grilla oraz daniami kuchni regionalnej. Karczma posiada niewielką scenę, dlatego chętnie organizowane są tu występy artystów uświetniających imprezy integracyjne „na góralską nutę”.

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close