Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Basen
z widokiem

Największą atrakcją Strefy Basenów jest czynny cały rok podgrzewany basen zewnętrzny – z wodą o temperaturze 35°C. Nawet w najmroźniejsze dni w naszym Hotelu w górach z basenem można zażywać ciepłej kąpieli, delektując się wspaniałym widokiem na panoramę gór. Na amatorów kąpieli na dworze czeka także zewnętrzne jacuzzi. Telefon do działu: +48 13 443 10 72

Wodny
relaks

Przepiękny basen rekreacyjny w Hotelu Arłamów**** posiada dwa wydzielone tory pływackie oraz strefę wodnych atrakcji. Na Gości czekają tu m.in. ławka powietrzna, masażery karku, gejzery i fontanna. Wokół basenu ustawione są wygodne siedziska i leżanki. Do dyspozycji Gości pozostają również 4 wewnętrzne, podświetlane jacuzzi, w których można się zrelaksować po wrażeniach całego dnia. Arłamów to także hotel z basenem dla dzieci, dla których przygotowaliśmy bezpieczny brodzik.

scroll

Wirtualny spacer po Hotelu Arłamów

Strefa Basenów

Dla zameldowanych Gości Strefa Basenów dostępna od godz. 7:00. 

niedziela - czwartek
07:00 - 22:00
piątek - sobota
07:00 - 23:00

Strefa
basenów

Strefa Basenów w Hotelu Arłamów**** to z pewnością jedna z największych atrakcji, przyciągająca zarówno rodziny, jak i Gości biznesowych, którzy szukają połączenia aktywności z relaksem.

Hotel znajduje się w totalnej głuszy. Jest ogromny i piękny. Super sauny i basen. Jest też basen na zewnątrz. W pokojach czysto. Kilka restauracji na różnych pętrach. Jedzenie pyszne (...).

Atrakcje w Strefie Basenów:

  • sauna fińska soft – sauna sucha o niższej temperaturze (55-60°C), z wilgotnością na poziomie 40-50%, przeznaczona dla osób, które mają przeciwwskazania do przebywania w wysokich temperaturach (m.in. nadciśnienie, choroby układu krążenia). Sauna ta jest także idealnym rozwiązaniem dla dzieci;
  • sauna fińska – tradycyjna sauna sucha z temperaturą 80-100°C, z wilgotnością 10-20%;
  • tężnia solankowa.
Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close