Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Zabiegi SPA

SPA Arłamów w górach to perfekcyjne miejsce gdzie po ciężkim dniu spędzonym w wirze konferencji, wykładów i szkoleń można doznać błogiego spokoju, ukojenia nerwów i głębokiego relaksu. Pozwól sobie na chwilę wytchnienia w otoczeniu pobudzających zmysły zapachów podczas odprężającego masażu lub kompleksowego zabiegu pielęgnującego Twoją skórę.

VIP SPA

W luksusowej i wydzielonej przestrzeni VIP SPA nasi Goście mogą zażywać relaksu w wybranym gronie. W wypoczywalni czekać będzie butelka wybranego wina, smakowa woda i porcja świeżych owoców. To idealny moment by nabrać sił po długim dniu.

Świat Saun w Arłamowie

To jeden z najlepiej rozwiniętych kompleksów tego typu w Polsce. Głównymi atrakcjami jest tutaj oktagonalna sauna fińska, która pomaga zregenerować siły, Ruska Bania i sauna panoramiczna z zachwycającym widokiem. Również chętnie wybierana jest sauna aromaterapeutyczna. Do dyspozycji Gości znajduje się tu też jaccuzi, studnia i sauna lodowa oraz strefa relaksu z tężnią solankową.

Integracja w SPA

Regularnie w SPA Arłamów organizujemy Noce Saunowe. Cała grupa może się odprężyć podczas wieczoru w Świecie Saun prowadzonego przez naszego Saunamistrza. W programie przewidziane są 4 seanse tematyczne, seans z peelingiem oraz bufet tematyczny wraz z winem i piwem.

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close