Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Wesele
w górach

Doskonała kuchnia, duży wybór sal i możliwości ich aranżacji sprawiają, że Arłamów to miejsce idealne na organizację wesela w górach. 

scroll

Zapraszamy do kontaktu

Nasi dedykowani wedding planerzy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą od początku do końca w organizacji wesela. Pracownicy hotelu chętnie wyjdą naprzeciw wszystkim potrzebom Pary Młodej, by tego wielkiego dnia spełnić ich marzenia.

wesela@arlamow.pl

Eleganckie
wesele w górach

Serce Hotelu Arłamów****, Patio, to niezwykły, przeszklony dziedziniec wprost stworzony do organizacji wspaniałych uroczystości w przepięknej oprawie. Zapewniamy kompleksową organizację wesela, począwszy od aranżacji i wystroju sali, poprzez oprawę muzyczną, menu, na opiece doświadczonego doradcy podczas całego wydarzenia skończywszy. Naszą dewizą jest organizacja ekskluzywnych wesel, dopasowanych do potrzeb i gustu Pary Młodej. Z takim samym zaangażowaniem zajmujemy się przygotowaniem kameralnych przyjęć, jak i dużych imprez nawet dla kilkuset gości. Wiemy bowiem, że w weselu najważniejsza jest niezapomniana atmosfera, dobra zabawa oraz wspomnienia na całe życie.

Ślub w plenerze

Wspaniała górska przyroda i niezwykłe widoki roztaczające się z terenów przylegających do Hotelu Arłamów**** zachęcają do tego, aby przyjęcie weselne urządzić w tej romantycznej scenerii. Ceremonia zaślubin i wesele w plenerze jest marzeniem wielu Par Młodych. Oryginalne, romantyczne, bliskie naturze, w amerykańskim stylu – oprawę tego wydarzenia oraz menu dopasowujemy do oczekiwań Młodej Pary.

W regionalnym
klimacie

Wesele w podkarpackim stylu? Oczywiście! Mniej formalny charakter imprezy sprzyja dobrej zabawie. A Polacy uwielbiają takie uroczyste biesiady. Wesela w stylu regionalnym organizujemy w klimatycznej, drewnianej Starej Karczmie, której centralnym elementem jest murowany grill. W specjalnie skomponowanym na tę uroczystość menu królują specjały lokalnej kuchni.

Atuty wesela w Arłamowie:

  • opieka doświadczonego konsultanta weselnego (fachowe doradztwo, nadzór nad wydarzeniem do zakończenia imprezy);
  • wyjątkowe menu dopasowane do charakteru wydarzenia;
  • zimne bufety (na słodko, finger food, śródziemnomorski, myśliwski);
  • coffee bary z elementami art;
  • kompleksowa obsługa (doradztwo w zakresie wyboru i aranżacji sali, oprawa wizualna i muzyczna wydarzenia, dobór kwiatów);
  • możliwość wykorzystania przestrzeni Hotelu oraz okolicznych terenów na potrzeby sesji ślubnej;
  • drink bary z elementami molekularnymi;
  • poprawiny w klimacie regionalnym, w stylowych karczmach.
Polecam wszystkim😀 Hotel jest rewelacyjny. Obsługa przemiła i profesjonalna. Animatorzy pierwsza klasa😀. (...) Kuchnia rewelacyjna, tematyczne kolacje na patio przepyszne i bardzo klimatyczne. Hotel, jak i teren wokół to piękno samo w sobie.

Tylko
dla panien

Ostatni panieński wieczór powinien być wyjątkowy. Dzięki ofercie Arłamowa z pewnością właśnie taki będzie. Ekskluzywny wieczór panieński w SPA z widokiem na góry, niezwykłe spotkanie w ruskiej bani, wieczór panieński na sportowo, czy może szalona zabawa w klubie nocnym? Niezależnie od wybranego motywu przewodniego, każdy wieczór panieński w Arłamowie to fuzja luksusu, wyrafinowanych smaków i niezapomnianych doświadczeń.

W kawalerskim stylu

Wieczór kawalerski w Arłamowie to strzał w dziesiątkę. Tenis, squash, golf, jazda konna, strzelectwo, piłka nożna, siatkówka, jazda na rowerze? W Arłamowie można uprawiać 33 dyscypliny sportowe.
Dużą popularnością cieszą się również wieczory organizowane w Ruskiej Bani lub w Cigar roomie. Miłośnikom bardziej biesiadnego stylu i wieczorów kawalerskich z nutką adrenaliny z pewnością do gustu przypadną oddalone nieco od samego Hotelu Wille Trójca.

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close