Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Ferie ODKRYWCÓW w Arłamowie!

Ferie ODKRYWCÓW w Arłamowie!

06 dec 2019

Podczas zimowego wypoczynku będziemy odkrywać i rozwijać pasje, zdolności, talenty i zainteresowania dzieci i dorosłych. 

Arłamów, jego imponująca infrastruktura jak i otoczenie dzikiej przyrody stwarza doskonałe warunki do poznawania świata, wzbudzania ciekawości oraz aktywnego wypoczynku! W programie m.in. spotkania z podróżnikami, tancerzami, obserwatorami nieba a także chemiczne warsztaty kreatywne, zajęcia kulinarne oraz cieszące się ogromną popularnością rodzinne gry i turnieje z naszymi animatorami. Nie zabraknie bajkowych wieczorów filmowych i mini-disco.

Przygotowaliśmy też kilka niespodzianek i nowości! Jedną z nich będzie wyciąg taśmowy na naszych stokach dla maluchów, który bezpiecznie przewiezie najmłodszych na szczyt. Dla dzieci, które chcą szlifować swoje narciarskie umiejętności po raz pierwszy otworzymy SKI KIDS CLUB – zajęcia dla najmłodszych narciarzy pod okiem profesjonalnej kadry. SKI KIDS CLUB to aż 6 godzin dziennie zorganizowanych zajęć z instruktorami i animatorami na stoku i nie tylko.* Ale to jeszcze nie koniec! Kolejną porcję zabawy i aktywnego wypoczynku dla całej rodziny zapewni też nasze sztuczne lodowisko, otwarte już od 6 grudnia!

Zimowe ferie w Arłamowie będą niezapomniane. Zapraszamy!

  

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close