Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Rowerowe
eskapady

Wycieczki rowerowe to doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu w górach – łączą w sobie atuty aktywności sportowej i walory turystyczne. Warto eksplorować przepiękne okolice Hotelu Arłamów****, aby z bliska przyjrzeć się nieujarzmionej, dzikiej naturze tego wyjątkowego regionu.

scroll

Trasy rowerowe

3 trasy rowerowe o różnej skali trudności.

Na dwóch kółkach
u wrót Bieszczad

80 kilometrów tras rowerowych to specjalnie przygotowane, wytyczone i oznakowane szlaki wokół Hotelu Arłamów**** prowadzące przez okoliczne parki krajobrazowe. Trzy trasy o różnej długości i różnym stopniu trudności (niebieska, zielona i czerwona) pozwalają na odkrycie prawdziwej natury gór.

(...) obiekt i położenie przerosło moje oczekiwania. Wyjątkowe miejsce dla aktywnych i nie tylko. Na prawdę można wypocząć, lub jak kto woli zmęczyć się w pozytywnym tego słowa znaczeniu (...).

Trasa niebieska

Dystans: 13,9 km | Orientacyjny czas przejazdu: 0:33:00 h | Poziom trudności: umiarkowany

Po wyjeździe z terenu Hotelu Arłamów rozpoczyna się krótki, 500-metrowy, stromy zjazd, a następnie 500 m wymagającego podjazdu, który prowadzi do drogi głównej. Trasa skręca w prawo, w kierunku Ustrzyk Dolnych. Po sześciu kilometrach trasa dociera do Kwaszeniny. Za Kwaszeniną szlak prowadzi przez most, za którym, na skrzyżowaniu, szlak skręca w prawo – w drogę prowadzącą do leśniczówki. 

Trasa zielona

Dystans: 36,5 km | Orientacyjny czas przejazdu: 1:23:00 h | Poziom trudności: umiarkowany

Po wyjeździe z terenu Hotelu Arłamów**** trasa prowadzi krótkim, 500-metrowym stromym zjazdem na trudniejszy odcinek – półkilometrowy wymagający podjazd prowadzący do drogi głównej, gdzie skręca w lewo, w kierunku Przemyśla. Po 10 kilometrach zjazdu tą drogą trasa dociera do Makowej, a po minięciu kościoła i mostu – do skrzyżowania, na którym skręca w lewo w kierunku Posady Rybotyckiej. 

Trasa czerwona

Dystans: 31 km | Orientacyjny czas przejazdu: 1:12:00 h | Poziom trudności: trudny

Stromym, półkilometrowym zjazdem prowadzącym od Hotelu Arłamów**** trasa czerwona prowadzi do krótkiego, 500-metrowego, wymagającego podjazdu wiodącego do drogi głównej. Tu szlak skręca w prawo, w kierunku Ustrzyk Dolnych, a następnie, 6-kilometrowym zjazdem dociera do Kwaszeniny. Z tej miejscowości trasa prowadzi do Braniowa, skąd zjazdem drogi wojewódzkiej dociera do miejscowości Jureczkowa. 

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close