Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Sztuka
organizacji
spotkań

Naszą dewizą jest organizacja konferencji i spotkań biznesowych skrojonych na miarę – uwzględniających wszystkie potrzeby naszych Gości. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić w pełni profesjonalną obsługę oraz niezapomniane doświadczenia. Zależy nam na tym, aby nasi Goście chcieli tu wracać. Cieszymy się, że doceniają efekty naszych starań.

scroll

Konferencje w rzeczywistości Covid-19

Zgodnie z obecnymi wymogami sanitarnymi i autorską Polityką Bezpieczeństwa #bezpiecznyArłamów w sierpniu i wrześniu odbyły się 2 duże konferencje dla ponad 400 osób: VI Kongres Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii oraz „Bieszczadzka Jesień Dermatologiczna”. Eventy przeprowadzone zostały w formie hybrydowej – dzięki wprowadzonym przez Hotel Arłamów rozwiązaniom w ramach polityki #bezpiecznyArłamów, część uczestników mogła brać udział w wykładach i warsztatach na żywo, podczas gdy pozostali oglądali transmisję na telewizorach w swoich pokojach. 

Bieszczadzkie Dni Psychiatryczne

W dniach 02-04.10.2020 r. odbyła się  XXV Międzynarodowa Konferencja Naukowo Szkoleniowa Bieszczadzkie Dni Psychiatryczne organizowana przez Podkarpackie Centrum Zdrowia Psychicznego w Przemyślu w której udział wzięło ok. 200 osób. 

Dowiedz się więcej

Relacja organizatora

Poznaj szerokie i rosnące grono organizatorów, którzy nam zaufali.

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close