Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

ArłaMOVE
Aktywny hotel

Arłamów to miejsce, w którym chcemy promować aktywność i zdrowy styl życia. Właśnie dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Gości, stworzyliśmy program ArłaMOVE, który umożliwia aktywne spędzanie czasu w bliskim otoczeniu natury. Wszystko to dzięki naszej wyjątkowej lokalizacji i nieograniczonym możliwościom zaplecza sportowego.

scroll

W ofercie ArłamMOVE znajdują się propozycje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla grup oraz firm. 

Zaplecze sportowe

Centrum Sportowe Hotelu Arłamów to aż 33 dyscypliny sportowe! Od rowerów i rolek, przez ściankę wspinaczkową i korty tenisowe, aż do profesjonalnego pola golfowego. Niezależnie od posiadanych umiejętności, gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi instruktorzy służą profesjonalnym doradztwem i pomocą. 

235 ha możliwości

Staramy się umożliwiać Gościom jak najbliższe spotkania z naturą, dlatego stale tworzymy nowe i wyjątkowe oferty. Jedną z nich są kąpiele leśne, które działają uspokajająco i pomagają wyciszyć umysł oraz zajęcia z chustami wśród drzew, czyli ćwiczenia rozciągająco-relaksujące. Więcej informacji i szczegółowe oferty już wkrótce! Dla mniej wymagających polecamy nordic walking lub po prostu spacer.

Dla najmłodszych

Akademia Juniora to część idei ArłaMOVE. Jest to porgram zajęć dla najmłodszych Gości hotelu, z zapewnioną opieką instruktora w grupach nie większych niż 10 osób. Zajęcia są sposobem na aktywne spędzenie czasu przez dzieci i chwilą odpoczynku dla rodziców. 

Dla biznesu

Wiemy jak trudno wrócić do systemu pracy sprzed pandemi. Doskonale rozumiemy też potrzeby zespołów i chcemy pomóc im odbudować relacje. Przedstawiamy biznesową wersję programu ArłaMOVE - MICEMOVE, czyli integrację poprzez konkurencje, gry i wspólne aktywności. Arłamów to idealne miejsce na zorganizowanie wspólnego wyjazdu! 

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close