Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Program stworzony
dla dzieci

Arłamów to miejsce, w którym dzieci są najważniejszymi Gośćmi. Dokładamy wszelkich starań, by czas spędzony w naszym hotelu, był tym niezapomnianym, wartościowym i aktywnym. ARŁAMOVE Akademia Juniora to nowy program, który jest naszą odpowiedzią na potrzeby rodziców i dzieci.

scroll

Co to jest?

ArłaMOVE Akademia Juniora to program promujący zajęcia sportowe wśród najmłodszych Gości. W ramach Akademii dzieci mogą aktywnie spędzić wolny czas, a co najważniejsze - z pełną opieką instruktora. Rodzice natomiast  mogą ten czas wykorzystać na relaks w SPA Arłamów lub przepyszną kawę w hotelowej Kawiarni Panorama.

Dla kogo?

Z zajęć w ramach Akademii Juniora mogą skorzystać dzieci w wieku 6-12 lat, niezależnie od posiadanych umiejętności sportowych. Instruktorzy dobiorą aktywności dopasowane do preferencji dzieci. W programie m.in. jazda konna, wspinaczka na ściance, mini golf i wiele innych. 

Zobacz film

Ile to kosztuje?

3 godzinne zajęcia z profesjonalną opieką instruktora kosztują tylko 119 PLN za dziecko. Ponadto gwarantujemy świetną zabawę i wyjątkowe wspomnienia! Twoja pociecha będzie miała okazję poznać swoich rówieśników i spędzić z nimi aktywnie czas. 

Regulamin i kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zapraszamy do kontaktu z recepcją Centrum Sportowego +48 13 443 10 85 lub sport@arlamow.pl. Nasi pracownicy odpowiedzą na wszytskie pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z regulaminem promocji. 

Atrakcje dla dzieci

ArłaMOVE Akademia Juniora to tylko jedna z wielu atrkacji dla dzieci, które przygotowaliśmy dla najmłodszych. Arłamów to miejsce, w którym nikt nie będzie się nudził. Sprawdź inne formy spędzania czasu w naszym hotelu!

Gadżety

Nasi najmłodsi Goście mogą być pewni, że zostaną wyróżnieni i obradowani symbolicznymi prezentami, które będą również idealną pamiątką z Arłamowa. Jesteście ciekawi co to takiego?

Bonus!

Przygotowaliśmy dla najmłodszych łamigłówki i kolorowanki, które można pobrać poniżej. Życzymy miłej zabawy i zapraszamy do Arłamowa!

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close