Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Arłamów Business Challenge 2022

23 – 25.10.2022

Zgodnie z tradycją program Arłamów Business Challenge 2022 podzielony został na dwie części: warsztaty merytoryczne oraz część wypełnioną aktywnościami. Tradycją jest również to, że każdego roku program wydarzenia zbudowany jest wokół innego przewodniego motywu – w tym roku były to gwiazdy i hasło „Sięgnąć gwiazd”.

IV edycja ABC

Uczestnicy tegorocznej edycji w ciągu dwóch dni mieli okazję zapoznać się z kompleksem hotelowym. Wzięli także udział w autorskiej grze Arłamów bez kurtyny. Zachęcamy to obejrzenia relacji video.

Zobacz film!

Relaksujący początek

Przywitaliśmy naszych Gości drobnymi upominkami, które powstały między innymi dzięki współpracy z naszymi partnerami - MeetingPlanner.pl, Toton Show i Nanushki. W tym dniu chętni mogli wziąć udział w Ceremoniach Saunowych prowadzonych przez Saunamistrza w hotelowym SPA. Wieczór zakończyliśmy wspólnym oglądaniem gwiazd z Karolem Wójcickim oraz  biesiadą w Karczmie z regionalnymi przysmakami przy muzyce na żywo.

Pasja, konsekwencja, osiąganie celów

Dzień drugi rozpoczęliśmy od warsztatów zatytułowanych „Motywacja, profesjonalizm, mistrzostwo”. W gronie panelistów znaleźli się Krzysztof Ignaczak (sport), Adam Kram (muzyka), Karol Wójcicki (nauka) i Prezes Hotelu Arłamów Michał Kozak (biznes). Rozmawiali oni o pasji, konsekwencji, dobrym planie, osiąganiu celów – mistrzostwie z różnych perspektyw. Panel biznesowy dotyczył organizacji mistrzowskich wydarzeń, a uczestnicy analizowali, jaka jest w tym kontekście wartość trendów i czy pomagają one osiągnąć założony cel. Rozmowy moderowała Magdalena Kondas z MeetingPlanner.pl.

Dobra współpraca ma wiele twarzy

Na zakończenie części merytorycznej psycholog i trener biznesu Wojciech Herra przedstawił siedem zasad mistrzowskich zespołów, w myśl tezy, że dobra współpraca ma wiele twarzy.

Czas na aktywność!

Uczestnicy wzięli udział w autorskiej grze:  Arłamów bez kurtyny – z wplecionymi elementami PRL-u i historii Arłamowa. Gry wzbudziły w uczestnikach chęć rywalizacji i pracy grupowej. Była to świetna propozycja na firmowy team building.

Muzyczne zakończenie

Wieczorem odbył się uroczysty bankiet w hotelowym Patio. Uczestnicy mieli okazję posłuchać i bawić się przy jednym z najlepszych zespołów coverowych Stage Fever.

Arłamów Business Challenge 2021

24 - 26.10.2021

Trzecia już edycja eventu branżowego, w bliskim otoczeniu natury, u wrót Bieszczad odbyła się pod hasłem aktywności zgodnie z filozofią #ArłaMOVE. Przedstawiciele największych firm i korporacji mieli okazję przetestować cały wachlarz atrakcji oferowanych przez Hotel Arłamów.

III edycja ABC

Uczestnicy tegorocznej edycji w ciągu trzech dni mieli okazję zapoznać się z kompleksem hotelowym. Wzięli także udział w kilku autorskich grach Hotelu Arłamów. Zachęcamy do obejrzenia relacji video.

Zobacz film!

Relaks na początek

Przywitaliśmy naszych Gości drobnymi upominkami, które powstały między innymi dzięki współpracy z naszymi partnerami - z firmą Barbat i Nanushki. W tym dniu chętni mogli wziąć udział w Ceremoniach Saunowych prowadzonych przez Saunamistrza w hotelowym SPA. Wieczór zakończyliśmy biesiadą w Karczmie z regionalnymi przysmakami przy muzyce lokalnego zespołu. 

Z mistrzami w roli głównej

Dzień drugi rozpoczęliśmy od merytorycznych prezentacji i wciągających debat, w których brali udział nasi ambasadorzy: Otylia Jędrzejczak i Krzysztof Ignaczak, a także inni mistrzowie sportu: Anita Włodarczyk i Adam Kszczot. Debaty Prowadziła Magdalena Konadas - redaktor naczelna portalu meetingplanner.pl, który objął patronat nad całym wydarzeniem.

#ArłaMOVE!

Tematem przewodnim spotkania była filozofia Hotelu #ArłaMOVE, która zachęca do aktywnego trybu życia. W trakcie części panelowej toczyły się także dyskusje o motywowaniu korporacji do organizacji wydarzeń firmowych, podczas których sport ma odgrywać ważną rolę. 

Mecz wygrywa się w szatni

Na zakończenie części merytorycznej Wojciech Herra poprowadził wykład, na którym pokazał zależność między sportem i biznesem, udowadniając też, że mecz wygrywa się w szatni.

Aktywny czas

Uczestnicy wzięli udział w dwóch autorskich grach: Arłamów Adventure Race – grze terenowo-survivalowej oraz Arłamów bez kurtyny – z wplecionymi elementami PRL-u i historii Arłamowa. Gry zmotywowały uczestników do rywalizacji, a także pracy grupowej. To był świetny pomysł na firmowy team building!

Uroczyste zakończenie

Wieczorem przyszedł czas na wykwintny bankiet i świetną zabawę w naszym hotelowym Patio. Uczestnicy mieli okazję posłuchać i potańczyć przy muzyce na żywo – na scenie wystąpił zespół Drugi Tydzień.

Arłamów Business Challenge 2019

27.10 - 29.10.2019

Już po raz drugi zaprosiliśmy do Arłamowa przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski, które organizują wydarzenia w sektorze MICE. Tematem przewodnim tegorocznego Arłamów Business Challenge była ekologia, zero waste i zrównoważony rozwój.

II edycja ABC

W trakcie trzech dni uczestnicy poznali projekty #EKOArłamów oraz #HolisticMICE - nasze autorskie programy, poprzez które wprowadzamy politykę środowiskową w naszym obiekcie.

Nie bądź do kitu - Nie używaj plastiku!

Przywitaliśmy naszych Gości na kameralnej zabawie w Karczmie. Nie zabrakło motywów ekologicznych. Odbyliśmy prawdziwie przyjazną środowisku sesję zdjęciową!

Z ambicją o ekologii

ABC to także inspirujący mówcy: Wojciech Herra, Agnieszka Nadstawna oraz debata branżowa poprowadzona przez Magdalenę Kondas i Sylwię Banaszewską z portalu MeetingPlanner.pl. A wszystko to w tematyce zero-waste i zrównoważonych eventów, ich planowaniu i komunikacji. 

Bliżej natury

Razem z naszymi Gośćmi wyruszyliśmy na wycieczkę po ścieżce dydaktycznej. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć salamandrę, poznać bliżej historię budowy Hotelu oraz zobaczyć, jak dbamy o nasze tereny leśne. Po zbliżeniu się do przyrodniczej części Arłamowa podarowaliśmy naturze piękny prezent - wspólnie zasadziliśmy ponad 100 drzew!

Moc atrakcji

Zaoferowaliśmy naszym Gościom szereg atrakcji do wyboru. Część wybrała zacisze SPA i pełne relaksu popołudnie. Inni z kolei postanowili udać się z nami w podróż po Arłamowie i wzięli udział w grze terenowej Arłamów Bez Kurtyny. Tutaj poznali sekrety historii Arłamowa i sprostali postawionym przed nimi zagadkom oraz wyzwaniom.

Koniec z przytupem

Nasze spotkanie wypełnione były również znakomitym jedzeniem. Po uroczystej kolacji zwieńczającej wydarzenie wszyscy ruszyli do zabawy przy wspaniałej muzyce zespołu Stage Fever.

Arłamów MICE Games 2019

30.06 - 02.07.2019

Po raz drugi w Arłamowie odbyła się Olimpiada Branży Eventowej. Reprezentantów renomowanych agencji reklamowych zaprosiliśmy na trzy dni wypełnione atrakcjami oraz wiedzą. Celem naszego spotkania było rozwijanie branży oraz przedstawienie partnerom, dlaczego to właśnie w Arłamowie warto organizować różnego rodzaju wydarzenia.

Mecz gwiazd

Naszych Gości przywitaliśmy z pełnią zapału na boisku. Drużyna Arłamów zmierzyła się z zespołem branży eventowej. Oficjalne rozpoczęcie Arłamów MICE Games 2019 odbyło się podczas uroczystej kolacji w Restauracji a'la carte w Rezydencji.

Bogactwo wiedzy

Kolejny dzień wypełniony był pasjonującą wiedzą merytoryczną. W pierwszej kolejności głos zabrał Piotr Tomala, członek kadry narodowej Polskiego Związku Alpinizmu. Następny warsztat - „Biznesowe savoir-vivre - autentyczność, skuteczność, zasady… Co mówi etykieta biznesowa, a co praktyka” - poprowadziła Agnieszka Maruda-Sperczak. Część merytoryczną zakończył panel dyskusyjny - „Bez przekraczania granic nie odniesiesz sukcesów w branży eventowej” - moderowany przez Magdalenę Kondas. Utrzymując nasze spotkania w holistycznej konwencji, zadbaliśmy, aby między panelami nasi Goście mieli czas na posilenie się i zrelaksowanie.

 

Przyjemne z pożytecznym

Kolejnym punktem w programie była popularna gra terenowa Marsz przemytników lub, alternatywnie do wyboru, olimpiada sportowa połączona z biegiem na orientację. Obie aktywności oferowały Gościom zdrową dawkę ruchu, szczyptę wiedzy oraz dużo wyśmienitej zabawy.

Z pełnią energii

Ostatni dzień spędziliśmy na sportowo. Na uczestników czekał szeroki wahlarz atrakcji, a wśród nich:

  • jazdy konne,
  • triathlon,
  • racketlon,
  • strzelanie sytuacyjne,
  • Akademia Golfa.

Ten pełen emocji dzień, i jednocześnie całe wydarzenie, zakończyliśmy smakowitym lunchem.

Arłamów Business Challenge 2018

28.10 - 30.10.2018

W dniach 28 – 30 października w Hotelu Arłamów odbyło się kolejne wydarzenie dla sektora MICE – po lipcowym Arłamów MICE Games dla przedstawicieli agencji eventowych przyszedł czas na Arłamów Business Challenge. Tym razem zaproszeni zostali przedstawiciele największych firm i korporacji, które organizują eventy w segmencie MICE. W dwudniowym spotkaniu udział wzięło niemal 70 uczestników reprezentujących firmy z całej Polski.

Spotkajmy się w Arłamowie

Gości pierwszej edycji ABC powitaliśmy oficjalnym lunchem, potem, podczas zwiedzania Hotelu, zaprezentowaliśmy, czym może się poszczycić kompleks Arłamów. Pierwszego dnia miała miejsce debata „(R)Ewolucja w branży spotkań” poprowadzona przez Magdalenę Kondas (MeetingPlanner.pl) oraz certyfikowany warsztat szkoleniowy.

Integracja w górach

Dzień drugi upłynął pod znakiem integracji - sportowej i nie tylko. Uczestnicy ABC zmierzyli się w takich konkurencjach jak: piłka nożna, strzelectwo, wspinaczka, bieg czy spacer po linach. Część z nich również podjęła wyzwanie w escape room, cofając się w czasie do okresu internowania Lecha Wałęsy w Arłamowie. Po intensywnych zmaganiach przyszedł czas na regenerację i relaks w SPA Arłamów. Nasi Goście mogli wziąć udział w ceremoniach saunowych prowadzonych przez wykwalifikowanego saunamistrza.

Ekscytująca niespodzianka

Podsumowanie sportowej rywalizacji oraz wręczenie nagród miało miejsce podczas wyśmienitej kolacji. Na zakończenie zaskoczyliśmy uczestników dodatkowymi atrakcjami - jazdą quadami na terenie należącego do Hotelu ośrodka myśliwskiego w Trójcy oraz off-road’em samochodami terenowymi na pobliskim Lotnisku Arłamów.

Arłamów MICE Games 2018

1.07 - 3.07.2018

W roku 2018 Hotel Arłamów rozpoczął serię spotkań branżowych pod nazwą Arłamów MICE Games.
Ten innowacyjny projekt ma na celu integrację specjalistów eventowych i szerzenie wiedzy w obszarze ich działalności. Część merytoryczną połączyliśmy z wieloma atrakcyjnymi aktywnościami. Wydarzenie było doskonałą okazją, żeby zaprezentować z bliska naszym Gościom, jak wiele do zaoferowania ma Arłamów.

Motywacja w sporcie i biznesie

Już pierwszego dnia odbyła się debata o rzeczach ważnych i ważniejszych w branży eventowej. Głos zabrali między innymi prezesi: Marta Dynin-Michałowska z SBE, Sebastian Oprządek (KAE) oraz Marta Kicler (MPI). Nad przebiegiem dyskusji czuwała redaktor naczelna Meeting Planner - Magdalena Kondas.

MICE Games - START!

Kolejny dzień naszego spotkania minął pod znakiem sportu i zabawy. Wszyscy chętni mogli wziąć udział w Akademii Golfa. Z pełną parą ruszyła również Olimpiada Sportowa, gdzie w zdrowej rywalizacji zmierzyli się przedstawiciele przedsiębiorstw eventowych. Potem zaskoczyliśmy naszych Gości zagadkami do rozwikłania podczas Escape Room Apartament 52.

Air Force Games

Ostatniego dnia przygotowaliśmy specjalną atrakcję - Air Force Games. Nasi Goście mieli okazję przejechać się sportowymi samochodami po płycie naszego lotniska, by potem wzbić się w przestworza. Uczestnicy polecieli awionetkami, a niektórzy zdecydowali się nawet na skok ze spadochronem. Emocje sięgnęły zenitu!

Filmy

In order to provide services at the highest level, the Website uses cookies saved in the browser's memory . Detailed information on the purpose of their use and the possibility to change cookie settings can be found in the Privacy Policy.
By clicking ACCEPT ALL, you agree to the use of technologies such as cookies and to the processing of your personal data collected on the Internet, such as IP addresses and cookie IDs, for marketing purposes(including automatically matching ads to your interests and measuring their performance) by HOTEL ARŁAMÓW SPÓŁKA AKCYJNA, ARŁAMÓW, 38-700, USTRZYKI DOLNE . You can change cookie settings in the settings.

Manage privacy settings
Cookies necessary for the operation of the website

Cookies necessary for the operation of the services available on the website, enabling the viewing of offers, making reservations, supporting security mechanisms, among others: authentication of users and detection of abuse.

Analytical cookies

Cookies allow the collection of information about the user's use of the website to optimize its functioning and to adapt to the user's expectations.

Marketing cookies

Cookies allow the display of marketing content tailored to user's preferences, and the sending of notifications about marketing offers corresponding to their interests, including product information as well as information about services provided by the website administrator and third parties.

Your preferences have not yet been saved