Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Miejski Klub Sportowy Arłamów Ustrzyki Dolne

Miejski Klub Sportowy Arłamów Ustrzyki Dolne

12 wrz 2019

12.09.2019 w Hotelu Arłamów odbyła sie konferencja prasowa, na której poinformowano o zmianach i planach zwiazanych z MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne. Otóż Hotel Arłamów - jeden z najbardziej prestiżowych obiektów w Polsce, słynący z wyjątkowo szerokiej infrastruktury sportowej, a także największy pracodawca w Gminie Ustrzyki Dolne - zawarł trzyletnią umowę sponsorską z klubem sportowym MKS Bieszczady Ustrzyki Dolne. Klub zmienił nazwę na MKS ARŁAMÓW Ustrzyki Dolne.

 

Każda firma powinna działać w sposób odpowiedzialny - wobec swoich pracowników, kontrahentów, klientów oraz społeczności lokalnej. Z tego też względu w sposób szczególny dbamy o zachowanie standardów prowadzenia polityki społecznej odpowiedzialności biznesu w naszej firmie. Niezwykle istotny jest dla nas rozwój regionu i życie społeczne mieszkańców gminy.

Jako obiekt słynący ze sportu, a zwłaszcza z piłki nożnej i jako społecznie odpowiedzialna firma, w naturalny sposób poczuwamy się do wsparcia Miejskiego Klubu Sportowego Bieszczady Ustrzyki Dolne, aby mógł rozwijać swoją misję. 

 

Filmy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij