Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Witamy jesień w Arłamowie!

Witamy jesień w Arłamowie!

23 wrz 2021

Lato niestety już za nami, ale mamy dla Was kilka świetnych pomysłów na spędzenie jesiennego urlopu. Ta pora roku jest przecież najpiękniejsza właśnie w Bieszczadach.

 

Dla tych, którzy tęsknią za wakacjami, zapraszamy na ich jesienną edycję. Gwarantujemy odpoczynek z dala od tłumów, malownicze widoki, a co najważniejsze – POBYT DLA DZIECI GRATIS!

Jeśli chcielibyście spędzić czas bardziej aktywnie, na to też mamy rozwiązanie! Kierując się naszą filozofią ArłaMOVE, zaprosiliśmy po raz kolejny trenerkę personalną Adę Palkę! Dołącz do weekendowego wyzwania i rozpocznij zdrowo każdy dzień spędzony w Arłamowie. Szczegółowy plan dostępny tutaj [link].

A jeśli nie interesuje Was aktywność fizyczna, zapraszamy do skorzystania z pakietu z kąpielami leśnymi, gdzie odpoczynek i relaks stawiamy na pierwszym miejscu. Zrelaksuj się w otoczeniu drzew, wśród śpiewu ptaków i szeptu przyrody. Ten rodzaj terapii naturalnej przynosi korzyści dla organizmu, potwierdzone przez naukowców. O tym czym są kąpiele leśne, przeczytasz tutaj [link].

Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie pobyt dopasowany do siebie.

Sprawdź inne oferty pobytowe:

Zapraszamy do Arłamowa!