Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Nowość! Inhalatorium w SPA Arłamów

Nowość! Inhalatorium w SPA Arłamów

18 lis 2021

W zgodzie z filozofią #zdrowyArłamów staramy się zapewniać naszym Gościom zabiegi i rytuały, które mają działanie lecznicze. Jednym z takich miejsc jest inhalatorium solankowe.

Inhalatorium to unikalne miejsce, które ma cenne właściwości lecznicze, uodparniające, relaksujące, odmładzające, a przy tym - najwyższą na świecie zawartość jodu. Inhalatorium spełnia funkcje profilaktyczne i zdrowotne. Wdychanie powietrza bogatego w mikroelementy jest ważne dla prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu. To skuteczny sposób na zachowanie zdrowia.


Regularne przebywanie w inhalatorium pozwala m.in.:

  • prawidłowo funkcjonować tarczycy (wdychanie jodu),
  • oczyszczać płuca i oskrzela, co ma istotne znaczenie w przypadku
  • osób pracujących w dużym zapyleniu i wysokiej temperaturze,
  • łagodzi objawy alergii,
  • wzmacnia odporność,
  • przeciwdziała nawracającym chorobom układu oddechowego.

W wyniku kontaktu z pyłami (np. smogiem) organizm produkuje śluz, by nas przed nimi chronić. Powinniśmy korzystać z inhalatorium, by oczyszczać drogi oddechowe ze śluzu, który został wyprodukowany w zbyt dużych ilościach. Mikrocząsteczki soli rozrzedzają śluz, wspomagając jego wydalanie. Dodatkowo skorzystamy z ich przeciwzapalnych i bakteriobójczych właściwości.

Haloterapia (leczenie za pomocą soli) jest polecana dla sportowców - by zwiększyć ich wydolność oddechową, dla dzieci w czasie przeziębień - by szybciej dochodziły do zdrowia, dla każdego – by poprawić ogólne samopoczucie przez dotlenienie organizmu. Haloterapia to naturalny sposób leczenia znany od wieków, który nie powoduje ryzyka działań niepożądanych.

Zapraszamy do SPA Arłamów! Zadbaj o swoje zdrowie już dziś! 

 

SPRAWDŹ pełną ofertę SPA Arłamów!