Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Podsumowanie Wakacji w Hotelu Arłamów !

Podsumowanie Wakacji w Hotelu Arłamów !

02 wrz 2021

Wakacje już dobiegły końca, ale chcielibyśmy jeszcze raz powspominać ten wspaniały czas. Zapraszamy na podsumowanie!

Tegoroczne wakacje w Hotelu Arłamów odbywały się pod hasłem aktywności. Oprócz niej zapewniliśmy naszym Gościom mnóstwo zabawy i relaksu. Liczne atrakcje, które przygotowaliśmy, sprawiły, że nikt się nie nudził i widzieliśmy same uśmiechnięte twarze.

Największym zainteresowaniem cieszył się program ArłaMOVE Akademia Juniora, dzięki której dzieci miały okazję skorzystać z wielu atrakcji w Centrum Sportowym pod okiem specjalistów, natomiast rodzicie w tym czasie mogli się zrelaksować, odpocząć czy skorzystać z usług SPA Arłamów. Cieszymy się, że Akademia Juniora spełniła potrzeby małych i dużych.

Dodatkowo odbywały się warsztaty kreatywne i barmańskie, kurs szpagatu, zajęcia taneczne oraz mecze siatkówki, Nordic walking czy poranne bieganie dla bardziej wymagających. Goście spragnieni relaksu mogli skorzystać z zajęć jogi, Seansów Saunowych czy porannych ćwiczeń oddechowych. W tym roku zaprosiliśmy do naszego Hotelu Matusza Kustrę – profesjonalnego budowniczego z klocków lego, który prowadził zajęcia Lego Masters. Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda Hotel Arłamów zbudowany z klocków! Jedną z nowości, którą wprowadziliśmy w naszym Hotelu, są Kąpiele leśne, czyli terapia polegająca na przebywaniu w bliskim otoczeniu natury. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, zapraszamy tutaj (link).

Odwiedził nas też bardzo wyjątkowy Gość, część z wam na pewno miała już okazję go spotkać w hotelowym lobby. Arłamek - nasz nowy pupil. Zostanie z nami na dłużej, więc na pewno będziecie mogli go bliżej poznać.

Z okazji powrotu do szkoły chcielibyśmy życzyć najmłodszym wielu sukcesów, motywacji do nauki oraz samych wspaniałych chwil. Mamy nadzieję, że już nie długo odwiedzicie nas ponownie.
Może nie macie jeszcze planów na zimowe ferie? :)