Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
II edycja ARŁAMÓW BUSINESS CHALLENGE. Eko-integracja świata biznesu w Arłamowie.

II edycja ARŁAMÓW BUSINESS CHALLENGE. Eko-integracja świata biznesu w Arłamowie.

29 oct 2019

W dniach 27-29 października 2019 w Hotelu****Arłamów odbyła się druga edycja Arłamów Business Challenge (ABC) – spotkania branżowego dla przedstawicieli największych firm i korporacji z całej Polski, którzy organizują wydarzenia w sektorze MICE.

Tegoroczny program został podzielony na dwie części: część merytoryczną oraz część aktywną, a motywem przewodnim trzydniowego wydarzenia była ekologia, zrównoważony rozwój oraz Zero Waste.

Część merytoryczną rozpoczęła prezentacja projekt EKO Arłamów - ponad 100 uczestników ABC zapoznało się z tym kompleksowym programem wdrażającym politykę środowiskową w niemal każdym aspekcie funkcjonowania Hotelu. Goście mogli nie tylko posłuchać o eko-zmianach, jakie już zostały wprowadzone ale przede wszystkim doświadczyć ich w praktyce.

Kolejnym punktem części merytorycznej spotkania były wykłady inspirujących mówców – Wojciech Herra opowiedział o polityce Zero Waste przy planowaniu i zarządzaniu organizacją eventów, z kolei Agnieszka Nadstawna zaprezentowała szkolenie „Jak w kontrowersyjnych czasach zachować poprawność w projektowaniu contentu, atrakcji i komunikacji eventów – różnice kulturowe, światopoglądowe, pokoleniowe a efektywność spotkań”.  Doskonałą okazją do wymiany poglądów i doświadczeń w zakresie wprowadzania polityki Zero Waste i ekologicznych rozwiązań w biznesie była debata branżowa, którą poprowadziły: Magdalena Kondas i Sylwia Banaszewska, reprezentujące meetingplanner.pl – portal, który sprawował patronat merytoryczny nad Arłamów Business Challenge. Zakończeniem dnia  i jego podsumowaniem była uroczysta kolacja networkingowa we wnętrzach hotelowego Patio z gościnnym występem zespołu Stage Fever.

W ramach części aktywnej uczestnicy ABC wzięli udział w wyjątkowej grze dla grup „Arłamów bez kurtyny”, która poprzez różnorodne dyscypliny sportowe i zaskakujące zadania przeniosła Gości w lata 80-te i 90-te XX wieku. Wspólna akcja sadzenia drzew oraz wycieczka z Przewodnikiem po bieszczadzkich lasach były idealnym dopełnieniem programu ABC.

W trakcie trzech dni Uczestnicy Arłamów Business Challenge poznali obiekt, jego możliwości konferencyjne i eventowe a przede wszystkim mieli okazję przekonać się jak istotne jest wprowadzanie polityki w duchu eko w biznesie.

 

Patronat: MPI Poland Chapter, Klub Agencji Eventowych, SBE Stowarzyszenie Branży Eventowej, site Poland.

Patronat merytoryczny: portal meetingplanner.pl

Partnerzy: Stage Fever, Toton Show

Patronat medialny: event management Polska, THINK MICE, MICE Poland, konferencje.pl, OOH Event, horecanet.pl, OOH Magazine.

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close