Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Czesław Lang po wizycie w Arłamowie

Czesław Lang po wizycie w Arłamowie

28 apr 2021

Tour de Pologne 2021 oraz ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego – coraz bliżej.

Intensywne przygotowania idą pełną parą. 10 sierpnia, kiedy to odbędzie się wyścig dla Amatorów wszystko musi chodzić jak w szwajcarskim zegarku! Czesław Lang osobiście sprawdził, czy wszystko idzie zgodnie z planem.

Jeden z najpopularniejszych amatorskich wyścigów kolarskich zostanie rozegrany na 80-kilometrowej trasie ze startem i metą w Hotelu Arłamów. Zawody odbędą się pod oficjalną nazwą ORLEN Tour de Pologne Amatorów Memoriał Ryszarda Szurkowskiego. – Byłem na miejscu, widziałem stan przygotowań i jestem naprawdę zbudowany profesjonalizmem. W związku z wyścigiem zostaną położone dwa kilometry nowej nawierzchni asfaltowej. Dla amatorów i zawodowców, bo w Arłamowie będą się też ścigali zawodowcy z Tour de Pologne UCI World Tour. To będzie naprawdę coś wspaniałego, już teraz jestem tego pewny – mówi wicemistrz olimpijski z Moskwy.
ORLEN Tour de Pologne Amatorów to największe święto wszystkich miłośników kolarstwa. Rozgrywany od 2010 roku wyścig stał się kultowy. W poprzednim sezonie się nie odbył z wiadomych względów, ale teraz kolarze amatorzy wracają na trasy. Do tego w nowym miejscu. – Rywalizacja na tej trasie przyniesie uczestnikom wiele satysfakcji i sportowych emocji. Bardzo cieszę się ze współpracy z Hotelem Arłamów i jestem przekonany, że tegoroczny ORLEN Tour de Pologne Amatorów będzie dla nas wszystkich wspaniałym przeżyciem – powiedział Czesław Lang.

Zapisy już trwają:
https://zapisy.domtel-sport.pl/orlen-tour-de-pologne-amatorow-v5568

Możliwość zakupu pakietu pobytowego w Arłamowie: 
https://www.arlamow.pl/pobyty/tour-de-pologne-amatorow

Pobierz notę

Zobacz Regulamin ORLEN Tour de Pologne Amatorów

 

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close