Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Zmiany w Zarządzie Hotelu Arłamów

Zmiany w Zarządzie Hotelu Arłamów

01 jun 2019

Z dniem 01.06.2019 funkcję Prezesa Zarządu Hotelu Arłamów S.A. obejmuje Michał Kozak, który od czerwca 2018 roku piastował stanowisko Wiceprezesa i Dyrektora Generalnego w Arłamowie.

Dotychczasowy Prezes Zarządu i Właściciel, Antoni Kubicki stanie natomiast na czele Rady Nadzorczej Hotelu Arłamów jako jej Przewodniczący.
„Mniej operacji, więcej strategii. Skupiamy się na rozwoju kompetencji w oparciu o szkolenia i audyty. Musimy jeszcze bardziej przyspieszyć. Prezes Zarządu to ogromna odpowiedzialność, duże zobowiązanie i wielka szansa, z której zamierzam skorzystać. Mam jednak w sobie dużo pokory. Miarą naszej pracy jest skuteczność w działaniach i na tą skuteczność liczę. Mam wiele planów i pomysłów do zrealizowania wspólnie z moim Zespołem” – komentuje zmianę Michał Kozak.
Michał Kozak związany jest z hotelarstwem i branżą MICE od ponad 20 lat. Od 2003 roku zdobywał doświadczenie na różnych szczeblach zawodowych w Grupie Mazurkas, tak aby w listopadzie 2013 roku objąć funkcję Dyrektora Generalnego MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel i Mazurkas Catering 360. W czerwcu 2018 roku dołączył do Zespołu Hotelu Arłamów.
Michał Kozak to także laureat wielu branżowych wyróżnień i nagród, w tym m.in. Osobowość Roku 2018 w siódmej edycji MP POWER AWARDS w kategorii Dostawca-Venue; Osobowość Roku MICE Poland 2012 w kategorii Manager Obiektu; zdobywca głównej nagrody w pierwszej edycji MP POWER AWARDS w kategorii Dostawca – Catering. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu i Administracji w Warszawie (ekonomia i marketing) oraz Wyższej Szkoły Hotelarstwa, Gastronomii i Turystyki w Warszawie (hotelarstwo). Fan piłki nożnej, w latach 2009 – 2013 był Wiceprezesem ds. Marketingowo-sportowych Miejskiego Klubu Sportowego Znicz Pruszków. Swoje zamiłowanie do piłki nożnej wielokrotnie prezentował jako uczestnik rozgrywek piłkarskich branży eventowej MP Legia Cup.

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close