Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne
Tło bannera

Zabiegi SPA & Wellness

Nieustannie rozwijamy naszą ofertę SPA, kierując się wyznawaną przez nas filozofią czerpania inspiracji z otaczającej przyrody. Bazujemy na najwyższej klasy naturalnych składnikach, nowoczesnych technologiach i innowacjach kosmetologicznych. Dzięki temu oferujemy naszym Gościom doskonałe, skomponowane z pieczołowitością zabiegi i rytuały. Serdecznie zapraszamy!

Kąpiele
6 zabiegów Kąpiele

Uczta dla ciała i zmysłów.

30 minut Kąpiel aromaterapeutyczna 150

Ciepła kąpiel z dodatkiem indywidualnie dobranych soli wzbogaconych naturalnymi olejkami eterycznymi. Działa kojąco, detoksyfikująco i przeciwzapalnie.

30 minut Kąpiel Kleopatry 150

Rozpieszczająca mleczna kąpiel o jedwabistej konsystencji. Zawarte w mleku hydroksykwasy działają jak peeling enzymatyczny, pozostawiając skórę miękką i jedwabiście gładką.

do 25 minut Kąpiel borowinowa 150

Kąpiel borowinowa to kąpiel lecznicza. Borowina pomaga w leczeniu stanów zapalnych, schorzeń kości, mięśni i stawów. Jest stosowana przy wielu chorobach kobiecych. Ponadto doskonale wpływa na stan skóry, która staje się dzięki niej gładka jak jedwab.

do 25 minut Kąpiel siarczkowa 150

Kąpiel siarczkowa to kąpiel lecznicza. Solanka siarczkowa pomaga w przypadku różnorodnych dolegliwości i łagodzi wiele chorobowych objawów. Począwszy od schorzeń zwyrodnieniowych kręgosłupa, poprzez wszelkiego rodzaju schorzenia reumatyczne, aż do chorób skórnych.

do 25 minut Kąpiel perełkowa 150

Kąpiel perełkowa zaliczana jest do zabiegów hydroterapii, to zabieg o charakterze leczniczym i kosmetycznym – polega na kąpieli w wodzie, w którą wtłacza się pod ciśnieniem powietrze. Polecana jest przy zaburzeniach układu nerwowego, schorzeniach układu krążenia, bezsenności.

do 25 minut Kąpiel w soli z chromoterapią 150

Ciepła kąpiel z dodatkiem indywidualnie dobranych soli wzbogacanych naturalnymi olejkami eterycznymi oraz chromoterapii, czyli wpływu kolorów na organizm człowieka. Niepowtarzalność zapachów oraz kolorów koi zmysły, wprowadza w błogi stan relaksu, a bogaty w biopierwiastki i mikroelementy skład solanki wykazuje dodatkowe działanie detoksykujące i przeciwzapalne.

Trwa ładowanie
Filmy
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij