Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Polityka bezpieczeństwa

W trosce o bezpieczeństwo naszych Gości oraz Pracowników i ich Rodzin, pracujemy nad przygotowaniem naszego obiektu, aby w jeszcze większym stopniu spełniał wszelkie oczekiwania odnośnie szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

MP Power Awards 2020

Hotel Arłamów został nagrodzony w konkursie MP Power Awards® w kategorii BEZPIECZNY OBIEKT. Jest to niezwykłe wyróżnienie i docenienie autorskiej Polityki Bezpieczeństwa Hotelu Arłamów. 

Zobacz film

Bezpieczne rozwiązania technologiczne

Wdrożyliśmy w hotelu szereg bezpiecznych rozwiązań technologicznych, które mają na celu dbanie o czystość i sterylność powierzchni, w których przebywają nasi Goście. 

Bezpieczna lokalizacja

Jesteśmy zlokalizowani w środku lasu, na skraju trzech rezerwatów, z daleka od miejsc publicznych. Nasz teren to 235 hektarów, co oznacza, że na 1 pokój przypada aż 9300 m2 terenu zielonego.

Brama bezpieczeństwa

Na bramie wjazdowej dokonywany jest pomiar temperatury (bezdotykowo) oraz przeprowadzany jest wywiad przez wyszkolonego pracownika ochrony i ratownika medycznego. 

Bezpieczeństwo osobiste

Zachęcamy wszystkich Gości i pracowników do uśmiechu na powitanie w zastępstwie uścisku dłoni, podobnie namawiamy Gości do regularnego mycia rąk mydłem zgodnie z dostępnymi instrukcjami, a także zachęcamy do utrzymywania bezpiecznych odległości w kontaktach bezpośrednich. 

Opieka medyczna

Na terenie hotelu codziennie dostępny jest ratownik medyczny, wyposażony w niezbędne środki ochrony zdrowia, a kilka razy w tygodniu dyżuruje lekarz pierwszego kontaktu. Nasz personel jest przeszkolony z zasad bezpieczeństwa w przypadku pojawienia się zagrożenia zdrowia. 

Bezpieczne wnętrza

Opracowaliśmy bardzo szczegółowe zasady postępowania we wszystkich przestrzeniach jak recepcja, pokoje, restauracje, kawiarnie, Klub Nocny Jamna, przestrzenie konferencyjne, Strefa dla dzieci, SPA, Strefa Basenów, Sport. Zakupiliśmy nowoczesny sprzęt do rozpylania środków dezynfekujących w przestrzeniach ogólnych. 

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close