Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Bezpieczny event w Arłamowie

Zdrowie i bezpieczeństwo naszych Gości i Pracowników jest dla nas priorytetem dlatego wprowadziliśmy nowe zasady i działania, dzięki którym wszyscy mogą cieszyć się spokojnym pobytem w Arłamowie. Zasady te zostały wprowadzone zgodnie z aktualnymi wytycznymi (GIS, MZ, WHO) i obowiązującymi procedurami. Nasza Polityka bezpieczeństwa dokładnie opisuje zasady i procedury organizacji oraz wprowadza najwyższe standardy w kwestii higieny, organizacji i logistyki. Jednocześnie staramy się, aby były one jak najmniej dla Państwa uciążliwe.

MP Power Awards 2020

Hotel Arłamów został nagrodzony w konkursie MP Power Awards® w kategorii BEZPIECZNY OBIEKT. Jest to niezwykłe wyróżnienie i docenienie autorskiej Polityki Bezpieczeństwa Hotelu Arłamów. 

Bezpieczny obiekt MICE

Hotel Arłamów bierze udział w programie Bezpieczny obiekt MICE, a co za tym idzie, zobowiązuje się do przestrzegania najaktualniejszych wytycznych i procedur odnoszących się do COVID-19.

Przestrzenie konferencyjne

Zastanawiasz się jak zorganizować swoją konferencję na 100, 200, 400 osób? Mamy na to rozwiązanie! Nasz #bezpiecznyArłamów to nowoczesne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni aż 3500m2, co pozwala zrealizować Twój event zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa. Dzięki temu zorganizowaliśmy już pierwsze eventy z zachowaniem aktualnych wymogów, spełniając wszelkie oczekiwania naszych Klientów.

Przestrzenie bankietowe

Wszystkie bankiety organizowane są zgodnie z zasadami Polityki bezpieczeństwa przez co zapewniamy Tobie i Twoim Gościom najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu. 

Bezpieczna gastronomia

Posiłki są przygotowywane i serwowane z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół od rękawiczek i przyłbic ochronnych po jednorazowe etui na sztućce. 

Przestrzenie hotelowe

Zastosowane w hotelu najnowocześniejsze technologie zapewniają czyste powietrze i wodę. System ActivTek neutralizuje aż 99,99% wirusów RNA w powietrzu i działa 24/7. Bifipro to technologia, która wykorzystuje jony srebra i miedzi zamiast chloru do dezynfekcji wody. Pracownicy natomiast dbają o ochronę osobistą, w trosce o siebie i naszych Gości.

Bezpieczne pokoje

Pokoje przed przyjazdem Gości są przygotowywane z największą starannością. Dbamy o to, by każdy przedmiot i powierzchnia w pokoju została zdezynfekowana, a pokój wystarczająco długo wietrzony. 

Przestrzenie SPA i SPORT

W strefach sportu i relaksu również zadbaliśmy o wszystkie kwestie związane z zachowaniem bezpieczeństwa. W przestrzeniach obowiązują określone zasady, które jednocześnie gwarantują poczucie komfortu i spokoju.  

Bezpieczna recepcja

Sprawdź, w jaki sposób minimalizujemy ryzyko już od pierwszych chwil spędzonych przez Gościa w hotelu. Personel zobowiązany jest do stosowania zasad określonych przez Politykę Bezpieczeństwa.

Brama bezpieczeństwa

Na teren Hotelu Arłamów mają wstęp wyłącznie Goście hotelowi, pracownicy i dostawcy. Na bramie wjazdowej dokonywany jest pomiar temperatury (bezdotykowo) oraz przeprowadzany jest wywiad przez wyszkolonego pracownika ochrony i ratownika medycznego. 

Bezpieczna lokalizacja

Jesteśmy zlokalizowani w środku lasu, na skraju trzech rezerwatów, z daleka od miejsc publicznych. Nasz teren to 235 hektarów, co oznacza, że na 1 pokój przypada aż 9300 m2 terenu zielonego, na który nie mają wstępu osoby nie będące Gośćmi hotelowymi. 

Zobacz film

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close