Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Sale konferencyjne w górach

Nasze sale konferencyjne zostały stworzone z myślą o tym, aby sprostać najwyższym wymaganiom organizatorów różnego rodzaju imprez i wydarzeń. 

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat poszczególnych przestrzeni.

Naszą odpowiedzią na wszelkie potrzeby biznesowe jest 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, imponujące patio z przeszklonym dachem, restauracje i sale bankietowe. Dla uczestników możemy również zaplanować szeroką gamę atrakcji, aktywności i zabiegów w SPA.

 

Patio

Wewnętrzny dziedziniec to najbardziej reprezentatywna przestrzeń położona w sercu Hotelu Arłamów. Patio o powierzchni ponad 2288 m2 jest doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń, od konferencji, przez koncerty, po wesela. Dostępne rozwiązania techniczne pozwalają na dowolną aranżację i dostosowanie tego pomieszczenia do każdego rodzaju eventu. Szklany dach w kształcie kopuły, ścienne wodospady oraz profesjonalny system nagłaśniający umożliwiają stworzenie wydarzenia na najwyższym poziomie.

Sale A1 - A6

Przestronna sala konferencyjna o powierzchni 360 m2 zlokalizowana na poziomie 0. Zapewnia możliwość organizacji konferencji w ustawieniu teatralnym dla 400 osób. Dzięki przesuwnym ścianom istnieje możliwość podziału przestrzeni na 6 niezależnych, mniejszych sal. To rozwiązanie pozwala na różne ustawienia, zgodnie z potrzebami organizatorów.

Sale B1 - B2

Sala usytuowana jest na poziomie +1 i oferuje łączną powierzchnię ponad 460 m2, co pozwala na organizację konferencji w ustawieniu teatralnym dla 500 osób. Istnieje możliwość podziału sali na dwie mniejsze, o powierzchni 230 m2.

Sala C

Sala wielofunkcyjna o powierzchni 326 m2, zlokalizowana jest na poziomie 0. Bezpośrednio przy sali znajduje się przestronne foyer o powierzchni 380 m2 z przeszklonymi ścianami, które może być wykorzystywane nie tylko na przerwy kawowe czy lunche, ale także jako powierzchnia wystawiennicza.

Sala D

Sala wielofunkcyjna o powierzchni 320 m2. Ze względu na bardzo elegancki wystrój oraz wysokość, doskonale nadaje się na organizację bankietów, wesel lub pokazów. Dodatkowo, tuż przed salą znajduje się przestronne foyer o powierzchni 420 m2, które może być wykorzystywanie jako przestrzeń wystawiennicza.

Sala Generalska

Sala znajduje się na poziomie 0 Rezydencji Arłamów. Ta prostokątna sala o powierzchni 30 m2 przeznaczona jest głównie na kameralne spotkania, warsztaty lub posiedzenia zarządu dla maksymalnie 14 osób.

Sala Brydżowa

Sala na poziomie 0 Rezydencji Arłamów. Przeznaczona na kameralne spotkania, obrady lub śniadania biznesowe dla maksymalnie 8 osób. Doskonale nadaje się również jako sala do pracy w zamkniętym gronie podczas różnych szkoleń czy paneli.

Sala Bieszczadzka

Zlokalizowana jest na poziomie -1 w historycznej części kompleksu Arłamów - Rezydencji. Przeznaczona na kameralne spotkania, obrady lub śniadania biznesowe dla maksymalnie 84 osób. Doskonale nadaje się również jako sala do pracy w zamkniętym gronie podczas szkoleń czy paneli.

Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close