Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Oferty biznesowe

Hotel Arłamów to idealne miejsce na spotkania biznesowe. Udostępniamy organizatorom nie tylko w pełni wyposażone przestrzenie, ale również proponujemy kompleksowe pakiety aktywności, zajęć, posiłków czy zabiegów w SPA. Każda z naszych ofert jest opracowana z myślą o integracji i maksymalizacji wyciągniętych korzyści ze spotkania w Arłamowie.

scroll

Wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie, aby kompleksowo przygotować wydarzenia, które będą odpowiedzią na wszystkie potrzeby organizatorów i uczestników.

NOWOŚĆ - MICEMOVE

Nowa formuła spotkań ma charakter motywacyjny. Jej celem jest odbudowywanie relacji w zespole, poprzez aktywności sportowe i prozdrowotne. Dzięki wyjątkowej lokalizacji - blisko natury , hotel może w bezpiecznych warunkach zoragnizować nieograniczoną ilość aktywności. 

NOWOŚĆ - Bezpieczny event 

Zastanawiasz się jak zorganizować swoją konferencję na 100, 200, 400 osób? Mamy na to rozwiązanie! Nasz #bezpiecznyArłamów to nowoczesne centrum konferencyjne o łącznej powierzchni aż 3500m2, co pozwala zrealizować Twój event zgodnie z aktualnymi normami bezpieczeństwa. Zapoznaj się naszymi propozycjami dla grup - sprawdź!

Teambuilding

Przeżyj przygodę wraz ze swoim zespołem. Każdy z uczestników może stać się liderem swojego teamu. Ważnym elementem jest rywalizacja między-zespołowa i integracja wszystkich członków grupy. Teambuilding najlepiej buduje relacje w grupie. Wszelkiego rodzaju formy integracji grupy sprawiają, że poszczególni jej członkowie wzajemnie poznają swoje mocne i słabe strony, poznają się nawzajem, definiują wzajemne role zespołowe i uczą się współpracy w swoim zespole.

Voucher

Chcesz zmotywować pracowników, podziękować klientom lub nagrodzić zespół? Vouchery kwotowe z możliwością wykorzystania na dowolne usługi w Hotelu Arłamów to strzał w dziesiątkę!  Podaruj chwilę wypoczynku w miejscu pełnym inspiracji, otoczonym samą naturą, w centrum wolnego czasu... W miejscu, w którym każdy nabierze oddechu pełnego czystego powietrza i chęci do jeszcze bardziej intensywnej współpracy.

Wieczór lat 20.

Pozwól przenieść się w niezwykłe lata 20. ubiegłego stulecia. Ogromny przepych i splendor, piękne kobiety i eleganccy mężczyźni, a wszystko to przy akompaniamencie świetnej muzyki. Daj się porwać imprezowemu szleństwu! Bogate dekoracje, gadżety i wiele dodatkowych atrkacji sprawią, że będzie to niezapomniana noc. Wielki Gatsby zaprasza!

MICEowe
poniedziałki 

„Nie lubię poniedziałków!” – słyszymy to zbyt często. Mamy na to sposób – zacznij tydzień od spotkania w Arłamowie! Dlaczego warto organizować spotkanie na początku tygodnia?

  • Lepsze ceny
  • Wczesny check-in
  • Wieksza dostępność przestrzeni
  • Biz-leisure
  • Najczystsze powietrze w Polsce
  • Zero korków
  • Holistic MICE

Nowość - Holistic MICE

To oferta szyta na miarę zgodnie z filozofią holistyczą. Na przerwach między spotkaniami prowadzimy różne aktywności i zabiegi wspierające pełne skupienie z odprężeniem. Dla uczestników serwujemy specjalnie opracowane menu, przygotowane z myślą o poprawie koncentracji i pamięci. Ten kompleksowy pakiet zapewnia maksymalizację satysfakcji i wyciągniętych korzyści z konferencji.

Bardzo dobre miejsce na spotkanie firmowe: duża ilość sal konferencyjnych przygotowanych do prowadzenia szkoleń i spotkań. Jednocześnie uważam,ze doskonale miejsce na wypoczynek dla par lub rodzin z dziećmi. Ogromna hala sportowa, fajna oferta SPA, basen. Kompleks połączony korytarzami i przejściami bez konieczności wychodzenia na zewnątrz budynku. (...)
Filmy
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close