Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Recepta
na piękno

Zatrzymać czas i cieszyć się pięknem – w Hotelu Arłamów mamy na to receptę. Dzięki profesjonalnym zabiegom medycyny estetycznej oferujemy naszym Gościom możliwość uzyskania widocznych zmian poprawiających wygląd.

Przewiń

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą dostępnych zabiegów oraz z profesionalnym personelem.

Wyjątkowe strefy

relaksu

Medycyna
piękna

Podstawowym celem medycyny estetycznej jest poprawa jakości życia pacjentów, zarówno w przypadku działań profilaktycznych, jak i leczenia zaawansowanych zmian. W przeciwieństwie do chirurgii plastycznej medycyna estetyczna koncentruje się na małoinwazyjnych zabiegach. W naszym gabinecie medycyny estetycznej przeprowadzamy zabiegi związane z problematyką starzenia się oraz korektą szeroko pojętych defektów kosmetycznych mogących wpływać na jakość życia naszych pacjentów.

Bardzo fajny i luksusowy obiekt. Ogromny plus za przepiękne widoki i bogatą ofertę spa i relax. (...) Na ogromny plus zasługują śniadania, serwowane przez hotel.

Profesjonalizm
i minimalizm

Jakość zabiegów medycyny estetycznej gwarantowana jest wszechstronnym wykształceniem i wieloletnim doświadczeniem dr. n. med. Andrzeja Szpiecha. Jest on doktorantem Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi, specjalistą otorynolaryngologiem z wieloletnim doświadczeniem chirurgicznym, członkiem Polskiego Towarzystwa Otolaryngologów Chirurgów Głowy i Szyi oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Nici PDO

Nici PDO zmacniają mięśnie oraz ścięgna organizmu. Stymulują syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej świetlista, gładsza, zmarszczki znikają, wzmocnieniu ulegają obwisłe tkanki i następuje lifting skóry. Nici ulegają biodegradacji w ciągu kilku miesięcy czyli rozpuszczają się w tkance.

Uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry bez użycia skalpela. 

Botox

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej (Botox) są obecnie najpopularniejszym zabiegiem w medycynie estetycznej. Działanie Botoxu polega na relaksacji mięśni mimicznych twarzy, dzięki czemu uzyskujemy szybki efekt wygładzenie zmarszczek mimicznych. Botox jest najczęściej stosowany w następujących wskazaniach:

  • lwia zmarszczka
  • zmarszczki poprzeczne na czole
  • tzw. kurze łapki
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij