Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

W centrum
biznesu

Hotel Arłamów**** to idealna przestrzeń do organizacji spotkań i wydarzeń w górach. Kongresy, szkolenia, konferencje, targi, wystawy, pokazy, bankiety, wydarzenia okolicznościowe, gale, koncerty – na powierzchni blisko 3500 m2 jesteśmy w stanie zorganizować każdy event, nawet dla 1500 osób.

Przewiń

Nowoczesne centrum konferencyjne, jedno z największych w Polsce, znakomita infrastruktura, elastyczne podejście oraz bogata oferta atrakcji sprawiają, że spotkania w Arłamowie utożsamiane są z profesjonalizmem i niezapomnianymi wrażeniami.

Centrum
konferencyjne
Arłamów

Nasza oferta konferencyjna została opracowana tak, aby sprostać najwyższym wymaganiom dotyczącym organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 14 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, imponujący dziedziniec z przeszklonym dachem, restauracje i sale bankietowe. Zapewniamy także szeroką gamę atrakcji.

Już kolejny raz mieliśmy przyjemność pracować na konferencji w tym fantastycznym hotelu. Najwyższy poziom obsługi, świetna organizacja i piękne położenie - polecamy wszystkim. Mamy nadzieję, że niedługo znów do Was przyjedziemy. (...)

Wielofunkcyjne sale

Centrum konferencyjne oferuje 14 w nowocześnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjnych, w tym 4 główne, wielofunkcyjne, dla 1500 osób, o łącznej powierzchni 1487 m2, z możliwością podziału na 10 mniejszych. Znajdują się one na parterze i na pierwszym piętrze Hotelu. W Hotelu znajdują się ponadto 2 hale wystawienniczo-targowe o łącznej powierzchni ok. 2800 m2. Mniejsze spotkania i wydarzenia można zorganizować również w Rezydencji, która dysponuje trzema, różnej wielkości salami konferencyjno-szkoleniowymi.

Reprezentacyjna
przestrzeń

Wspaniałe Patio z przeszklonym dachem – wewnętrzny dziedziniec Hotelu o powierzchni 2288 m2 i stropie na wysokości 18-25 m – to idealna przestrzeń do organizacji wydarzeń najwyższej rangi. Mogą się tutaj odbywać np. duże kongresy, targi, wystawy, koncerty, a nawet gale sportowe. 

Biznes i relaks

Hotel Arłamów**** słynie z bogatej oferty atrakcji, zarówno dla osób poszukujących wyciszenia i relaksu, jak i dla ceniących aktywne formy spędzania czasu wolnego. Nasi Goście mogą korzystać m.in. z oferty Strefy SPA & Wellness, z hali i boisk sportowych, siłowni, strzelnicy, kortów do tenisa i squasha. Oferujemy również szereg możliwości ruchu na świeżym powietrzu – na miejscu znajdują się: stadnina koni, pole golfowe, wyciągi narciarskie i specjalnie wytyczone trasy rowerowe.

Poznaj szerokie i rosnące grono organizatorów, którzy nam zaufali.  

Wirtualny spacer po Patio

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij