Hotel Arłamów, Ustrzyki Dolne

Na łonie
natury

Doskonałe położenie Hotelu Arłamów**** oraz rozległe tereny całego kompleksu sprzyjają rozwojowi atrakcji związanych z aktywnością na świeżym powietrzu. 

Przewiń

Wszystko dla naszych Gości

Nasza oferta sportowa zapewni rozrywkę, każdemu Gościowi dostarczając mu niezapomnianych wrażeń. 

Mega piaskownica

Zapraszamy do skorzystania z nowej atrakcji – Mega Piaskownicy, która zlokalizowana jest przy boisku do sportów plażowych.

Więcej informacji udzieli recepcja Centrum Sportowego
tel. +48 13 443 10 85
e-mail: sport@arlamow.pl

 

Dla dużych
i małych

Nowością w ofercie atrakcji dla rodzin z dziećmi i nie tylko, realizowanych na świeżym powietrzu, jest Mini Golf – Wood Park. Posiada on 18 stanowisk i jest zlokalizowany niedaleko boiska do sportów plażowych. Mini Golf jest doskonałą formą rozrywki i integracji, która cieszy się dużą popularnością zarówno wśród dorosłych, jak i najmłodszych Gości. W hali sportowej Hotelu Arłamów**** można wypożyczyć niezbędny sprzęt.

Hotel, który spełnia wszelkie kryteria dla wymagających klientów, każdy znajdzie tu coś dla siebie zarówno ludzie aktywni, jak i Ci, który nie ruszają się. W samym hotelu jest wystarczająco atrakcji na każdą porę roku, od jazdy konnych na padoku po spacery po okolicy nie wspominając o strzelnicy czy jeździe na nartach. Gorąco polecam kolację w restauracji w Rezydencji. Zawsze chętnie tam wracamy.

Kompleks
boisk sportowych

W ofercie kompleksu boisk sportowych Hotel posiada dwa pełnowymiarowe boiska do siatkówki plażowej, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej plażowej, pełnowymiarowe boisko do piłki ręcznej plażowej, boisko wielofunkcyjne o wymiarach 36 x 18 m, z możliwością adaptacji na boiska do koszykówki, streetballa, piłki ręcznej, badmintonaoraz dwa korty tenisowe. 

Na sztucznej
murawie

Przepięknie położone boisko ze sztuczną murawą sprawdzi się jako przestrzeń rozgrywek zarówno dla amatorów, podczas eventów i imprez firmowych, a także zawodów lig amatorskich, jak i jako miejsce treningów dla profesjonalnych drużyn, zarówno piłki nożnej, jak i rugby.

Atuty boiska ze sztuczną murawą:

  • pokrycie: sztuczna trawa firmy DESSO Sports Systems iDNA 40 oraz wypełnienie materiałem SBR (produkt ten ma licencję FIFA 2 STAR). Taką samą murawę posiada Real Madryt na swoich boiskach treningowych;
  • stałe linie wyznaczające pole gry o wymiarach 106 x 68 m;
  • oświetlenie o natężeniu 100 luksów na płycie boiska, nagłośnienie oraz elektroniczna tablica wyników;
  • możliwość podziału boiska wzdłuż linii środkowej na dwie odrębne części za pomocą siatkowej kurtyny;
  • ogrodzenie w postaci piłkochwytów o wysokości 8 m;
  • widownia z 770 wygodnymi krzesełkami;
  • profesjonalne zaplecze z sanitariatami i pomieszczeniami technicznymi;
  • wymiary: 115 x 74 m.

Zdrowe spacery

Niezwykła popularność Nordic Walking, czyli marszu ze specjalnymi kijami, wynika z pozytywnego wpływu tej formy aktywności na cały organizm. Prawidłowo wykonywany marsz z kijami wzmacnia mięśnie, sprzyja spalaniu kalorii oraz poprawia ogólną kondycję. Co ważne, Nordic Walking to rodzaj ruchu dostępny dla każdego, niezależnie od wieku.

Relaks
na rybach

Goście poszukujący ciszy i chwili wytchnienia, pasjonujący się wędkarstwem, mogą oddawać się swojemu hobby, łowiąc ryby w specjalnie odgrodzonym stawie w dolinie Jamnej. Przy stawie znajduje się zadaszona wiata oraz grill, gdzie można oprawić, upiec lub uwędzić ryby, zarówno własnoręcznie złowione, jak i zakupione na miejscu. Do dyspozycji Gości pozostaje również dobrze wyposażona wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego. Także Goście, którzy wybrali noclegi w Trójcy, mogą oddać się pasji wędkowania – do ich dyspozycji pozostają 3 stawy z wieloma gatunkami ryb.

Sztuka łowiecka

Wspaniałe lasy otaczające Kompleks Arłamów to idealna przestrzeń do uprawiania sztuki myśliwskiej. Jako bazę wypadową na potrzeby polowań Hotel Arłamów**** oferuje komfortowo wyposażone, drewniane Wille w Trójcy. Organizacją polowań zajmuje się Biuro Polowań „Bieszczady” przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie. Informacje na temat polowań można uzyskać pod numerem: +48 13 443 10 21.

Kontakt z organizatorem:
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie
Biuro Polowań „Bieszczady”, 38-400 Krosno,
ul. Bieszczadzka 2
tel.: +48 13 434 44 41.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij